Mobil

OnePlus 10 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!

2022 yılının birinci amiral gemisi OnePlus 10 Pro, 11 Ocak tarihinde tanıtılmıştı. Akıllı telefon teknik özellikleri ve işlemcisinin yanında yüksek çözünürlüğe sahip kamerasıyla da dikkat çekti. Aygıt, 48 Megapiksel ana kamera, 50 Megapiksel çözünürlükte 150 derece ultra geniş açı ve 8 Megapiksel çözünürlükte 3x optik zoom özellikli telefoto lens olmak üzere toplamda üç adet art kamerası mevcut. Önde ise bir adet 32 Megapiksel öz çekim kamerasına sahip.

OnePlus, güçlü kamerasını kanıtlamak ismine amiral gemisiyle çektiği fotoğrafları tanıtımına az bir müddet kala yayınlamıştı. Şirket, kamera ayarları ve pil tüketimini güzelleştirmek için ColorOS 12.1 yazılımını yayınladı. Pekala şirket, aslında tezli olan kamerasında neleri düzgünleştirdi daima birlikte göz atalım…

OnePlus, yeni yazılımla neleri düzgünleştirdi

Kısa bir müddet evvel piyasaya çıkan amiral gemi OnePlus 10 Pro, Çin‘de ikinci güncellemesini aldı. Yeni güncelleme ColorOS 12.1 aygıtın kamerasını güzelleştirdi ve birkaç problemini çözdü. Kamera ile ilgili en büyük düzgünleştirme ois özelliğini optimize etmek oldu. Yani güncelleme görüntü çekme sabitleme sistemi geliştirdi. Bu sayede de görüntülerin manzara kalitesi güzelleşti. Tekrar art kameradaki renk kalitesi, hem görüntü hem de fotoğraf çekimi için düzenledi. Güncelleme, ön kamerada ise çekilen fotoğrafların netliğinin artmasını sağladı.


OnePlus 10 Pro ile çekilmiş bir görsel

Kamera dışında pil tüketim verisinin yanlış görünmesine yol açan sorun yeni güncellemeyle birlikte tahlile kavuştu. Yeni güncellemesi ColorOS 12.1 ile birlikte kalitesini yükselten 2022 yılının birinci amiral gemisi OnePlus 10 Pro, tekrardan öne çıkmayı başardı.

Siz şirketin yaptığı yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? OnePlus 10 Pro aldınız mı ve güncelleme yaptınız mı? Fikirlerinizi yorum yaparak bizlere aktarmayı unutmayın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu