Oyun

Nvidia Eye Contact programı nedir? Ne işe fayda?

 
Nvidia’nın yazılımı artık gerçek hayatta öteki bir yere bakıyor olsanız bile kamerayla göz teması kuruyormuşsunuz üzere görünme seçeneği sunuyor. AI kullanarak, Nvidia Broadcast 1.4’e eklenen “Göz Teması” özelliği, gözlerinizi kameranızla birebir hizada olan simüle edilmiş gözlerle değiştiriyor.
 
Bir duyuru gönderisinde şirket, özelliğin direkt bir kameraya bakmak zorunda kalmadan “notlarını yahut bir senaryoyu okurken kendilerini kaydetmek isteyen içerik oluşturucular” için tasarlandığını yazıyor.
 
Nvidia Eye Contact’i kendi bilgisayarınızda denemek için tensör çekirdekli bir NVIDIA grafik kartınız olduğundan emin olun.
 
– https://catalog.ngc.nvidia.com/ linkini ziyaret ederek bir oturum açın/oluşturun.
https://catalog.ngc.nvidia.com/orgs/nvidia/teams/maxine/resources/maxine_windows_ar_sdk_ga linkini ziyaret ederek NVIDIA AR SDK_0.8.2.0.zip belgesini ya da var ise daha şimdiki versiyonunu indirin.
– Zip belgesinin içeriğini bilgisayarınızda bir yere ayıklayın.
Ayıkladığınız evrakın içinde bulunan run_local belgesini çalıştırın ([zip belgesini ayıkladığınız yer]samplesGazeRedirectrun_local.bat)
– Windows’ta birinci sefer çalıştırırken, mavi bir ihtar penceresi açılır “daha fazla bilgi” ye basmanız ve akabinde “yine de çalıştır” ı seçmeniz gerekebilir.
 
İşte videomuz 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu