Oyun

The Last of Us Part I PC için yeni güncelleme yayınlandı

 
Sorunlu çıkış gününe sahip olan aksiyon macera oyunu The Last of Us Part I’in PC sürünü için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Şu ana kadar yayınlanan ikinci güncelleme dün prestijiyle kullanıcılara ulaştı ve bu güncellemeler birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Birçok oyuncu oyunun oynanamaz durumda olduğunu, oyundan attığını ve daima olarak takıldığını belirtiyor.
 
Naughty Dog takımı meseleleri çözmeye çalışıyor
 
 
 
Naughty Dog, The Last of Us Part I’in PC sürümü için ikinci güncellemeyi yayınladı. Sürüm notlarına nazaran 30 Mart güncellemesi birtakım yanlışları ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra güncelleme kullanılan bellek ölçüsünü, genel performansı ve daha fazlasını güzelleştiriyor.
 
Bildirilene nazaran bu yeni güncelleme kararlılığı artırmaya ve çökmeleri azaltmak için yayınlanmış durumda. Diğer bir deyişle fare kullanımında yaşanan takılma meselelerini çözmüyor. Öbür taraftan Naughty Dog şu anda fare üzerinde yaşanan problemleri araştırıyor. 
 
Yeni yama notlarına bakacak olursak:
 
– Bellek ihtiyaçlarını azaltmak ve “bellek yetersizliği” nedeniyle çökmeleri en aza indirmek için PSO önbellek boyutu azaltıldı
– Daha fazla sıkıntıdan haberdar olmak ve çözmek için ek teşhis kısmı eklendi
– Hem oynanış hem de sinematik sekans sırasında performansı artırmak için animasyon akış belleği arttırıldı
– Oyun kaydetme belgeleriyle ilgili: Ön yükleme sırasında çökme sorunu düzeltildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu