Mobil

Motorola Frontier tasarımı ve özellikleriyle sızdırıldı

Lenovo bünyesinde varlığını sürdüren Motorola, yeni amiral gemisi modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Qualcomm‘un şimdi tanıtmadığı işlemcisi ile karşımıza çıkması beklenilen Motorola Frontier, bugün birçok özelliği ile karşımıza çıktı. Dahası aygıtın tasarımı da sızdırıldı. İşte Motorola Frontier hakkındaki tüm sızıntılar.

Motorola Frontier’ın sızdırılan tüm özellikleri ve tasarımı

Bugün gelen sızıntılar Motorola’nın en yeni amiral gemisi modeli Motorola Frontier hakkında birçok ayrıntısı ortaya döktü. Birinci olarak tasarımı ile karşımıza çıkan Motorola Frontier, ön tarafında kavisli ve çok ince çerçevelere sahip bir ekran ile birlikte geliyor. Bu ekranın çabucak üstünde bir adet ön kamera taşıyan Motorola Frontier, muhtemelen bir ekran altı parmak izi sensörüne yer veriyor.

Art tarafına baktığımızda kocaman bir ana kamera bizleri karşılıyor. Sızıntılara nazaran 200MP‘lik bu kamera, çabucak altında 50MP ve 12MP olmak üzere iki kameraya daha yer veriyor. Kamera kümesinin çabucak sağ tarafında ise bir adet led flaş yer alıyor.

Performansını savlara nazaran Qualcomm’un yeni tanıtacağı Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga setinden alacak olan Motorola Frontier, bu işlemciyi 8 ve 12 GB RAM bellek seçenekleri ile destekleyecek. Depolama tarafında 128 GB ve 256 GB olarak iki farklı seçenek sunacak olan Frontier, 4500mAh’lik bir pili de içerisinde barındıracak. 125W kablolu süratli şarj destekleyen bu batarya, 30-50W ortası kablosuz süratli şarj dayanağı sunacak.

Ön tarafında 6,67 inç büyüklüğünde pOLED bir ekran taşıyacak olan Motorola Frontier, bu ekranda 144Hz yenileme suratı sunacak. Tıpkı vakitte ekranın çabucak üzerinde ise 60MP‘lik bir selfie kamerası yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu