Oyun

Marvel’s Avengers’ın sıradaki DLC’si ortaya çıktı

Twitter kullanıcısı Miller, Marvel’s Avengers’ War of Wakanda DLC‘sinde Black Panther (Kara Panter) karakterini Christopher Judge‘ın seslendireceğini doğruladı. Buna ek olarak günün erken saatlerinde Arcane’in seslendirme sanatkarı Krizia Bajos‘un She-Hulk Jennefer Walters‘ı seslendireceğini argüman etti.

Miller, tweet’i gönderdikten sonra Bajos kendi alıntısına Hulk renginde bir yeşil kalp attı. Akabinde da bu tweet silindi. Bu durum da oyunun hayranlarına She-Hulk‘un Marvel’s Avengers’a girmekte olduğu istikametinde yorumlandı.

Marvel’s Avengers oyununun sıradaki DLC’si şimdi onaylanmadı

Marvel’s Avengers‘a gelecek olan yeni içerik şimdi Crystal Dynamics ve Square Enix tarafından onaylanmadı. Şu an elimizde olan tek şey bu bahisteki mevcut söylenti oluyor. İki firmadan birisi şayet bu türlü bir durum nitekim mevcutsa ilerleyen günlerde açıklama yapacaklardır.

Tekrar de Miller‘ın bugüne kadarki oyun hakkındaki söylentileri göz önüne alındığında pek kuşku uyandırmıyor. Twitter kullanıcısı, daha evvel de oyun hakkında çeşitli argümanlarda bulunmuştu. Bunların da birçoklarının tuttuğuna şahit olmuştuk.

Oyun istenilen muvaffakiyete ulaşamadı

Square Enix kısa mühlet evvel son yıllık raporunda Marvel’s Avengers‘a verilen cevabın hayal kırıklığı olduğunu belirtmişti. O sırada özetlendiği üzere oyunun maalesef Square Enix nezdinde istenilen muvaffakiyete ulaşamadığını açıkladı. Buna ek olarak oyunun gelişimi ve lansman sırasındaki çeşitli meseleleri gözden geçirdi.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers oyunu için kazanmak için öde mikro dönüşümlerini içermeyeceğini söylemişti. Daha sonra da imal içerisine çeşitli destek dayanakları sunmaya başlamıştı. Bu noktada da oyuncular durumdan rahatsız olmuştu. Bu reaksiyonun üzerine stüdyo, geçen ay getirdiği fiyatlı XP desteklerini kaldırmak zorunda kaldı.

Sizler Marvel’s Avengers hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu