Oyun

Lunapark idare oyunu Park Beyond için oynanış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Limbic Entertainment, lunapark idare oyunu Park Beyond için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oynanış fragmanı içerisinde çeşitli idare araçları, renkli görüntüler ve daha fazlası bizlere aktarılıyor.
 
Eğlenceli bir idare oyunu
 
 
 
Park Beyond’da oyuncular lunaparkların her istikametini özelleştirebiliyor ve bunun yanı sıra art planda bizlere aktarılan bir öyküyü ortaya çıkarabiliyor. Ayrıntılı idare ögelerinin ve araçlarının olduğu bu üretim içerisinde park içerisine birçok yapı inşa edebiliyor, yerleştirebiliyor ve bunların nereye kurulacağını büsbütün siz ayarlıyorsunuz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı yapılar inşa edebiliyor ve bu inşa edebildiğimiz yapılar ortasında mağazalar, cümbüş araçları ve daha fazlası yer alıyor. Oyunda bulunan mağazaları, işçisi ve fiyatları büsbütün biz yönetebiliyoruz ve bu sanal alana büsbütün biz hakim oluyoruz.
 
Park Beyond, 16 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Ayrıyeten oyunun 9 Mayıs’ta PC kapalı beta testinin yapılması planlanıyor.
 
Park Beyond oynanış fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu