Mobil

iOS ve Android için en düzgün meditasyon uygulamaları

Gerek özel hayat gerekse iş ya da okul hayatı olsun, birçok olay ve olgu gerilime girmemize ve moral düşüklüğü yaşamamıza sebep oluyor. Motivasyon ve moral düşüklüğü, hevessizlik, uyku düzensizliği üzere birçok zihinsel ve ruhsal sorun, en az fizikî hastalıklar kadar bizleri makûs etkiliyor ve hayat standardını düşürüyor.

Bu türlü durumlarda, şayet ağır moral düşüklüğü ve düzeltilemez ruhsal çöküntüler yaşıyorsanız, bir uzmana görünmeniz gerekecektir. Lakin anlık çöküntüler ve motivasyon sıkıntıları için meditasyon epey faydalı bir yol olabilir. Bu noktada bir meditasyon uzmanına ulaşmadan evvel iOS ve Android için en düzgün meditasyon uygulamalarına göz atmanızda yarar var.

En yeterli meditasyon uygulamaları

Başarılı bir meditasyon uygulaması, içerisinde bulunan rahatlatıcı müziklerle ve motivasyon düşüklüğü, gerilim üzere meselelerle başa çıkmak için gönderdiği bildiri ve bildirimlerle, birçok olumsuz duyguyu def etmenize yardımcı olabilir. Beşerlerle aktif bir biçimde bağlantı kurmak zorunda olan herkesin gerilim ve motivasyon meseleleri yaşayabileceğini ve meditasyonun olağan bir gereksinim olduğunu unutmayın.

Sıraladığımız üç meditasyonuygulamasını inceleyip beğendiklerinizi indirerek denemeye başlayabilirsiniz. Kararlı ve nizamlı bir programla olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. İşte sizin için incelediğimiz iOS ve Android için en uygun meditasyon uygulamaları

Günlük modunuza uygun günlük monologlar için: Meditopia

  • Fiyatsız
  • iOS ve Android dayanağı var
  • Uygulama içi satın alımlar mevcut

Fiyatsız versiyonunda birçok işlev mevcut. Motivasyonun tesirleri, meditasyonun ne olduğu, gerilimin sebepleri üzere birçok makaleye sahip olduğundan Meditopia, öncelikle üzerinizdeki olumsuz ruh halinin sebebini bulmanıza yardımcı olacak. Sonrasında içeriklerden yararlanarak bu meseleleri düzeltmeye başlayabilirsiniz.

Modunuzu yükseltecek, sizi rahatlatacak monologların yanında, uyku öncesi dinleyebileceğiniz rahatlatıcı müzikler de içeriyor. Monologların ardında çalan müziği seçme imkanınız da var. Günlük olarak seçtiğiniz ruh haline düzgün gelecek konuşmaları dinleyerek ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Meditopia Premium alarak da, öteki birçok özelliği aktifleştirebilir, ünlü oyuncu ve sanatkarların sesinden monologlar dinleyebilirsiniz. Bir haftalık fiyatsız deneme sürecini de başlatarak paranıza değip değmeyeceğini görme imkanınız var. Google Play Store ve App Store‘dan çabucak indirin.

Nefes antrenmanları yapmak isteyenlere: Medibo

  • Fiyatsız
  • Android takviyesi var
  • Uygulama içi satın alımlar mevcut

Günlük ‘İlham Kutusu‘ özelliği ile ünlü düşünürlerin motivasyon kelamlarıyla kültürünüzü artırırken ‘Olumlama‘ kelamlarıyla özgüveninizi tazeleyebilirsiniz. Tekrar Meditopia’da olduğu üzere Medibo da size uyku ya da meditasyon için çeşitli monologlar içeriyor. Bunların yanında nefes antrenmanları yapmak için bir günlük program da kullanabilirsiniz.

Medibo’nun hoş yanı, fiyatlı Premium üyeliğini sadece gerçek dünya parasıyla değil, arkadaşlarınızı davet ederek de elde edebiliyorsunuz. Böylece daha fazla işlev ve içeriğe ulaşabilirsiniz. Google Play Store‘dan çabucak indirin.

Meditasyonla birinci kez tanışanlara: Olumlu

  • Fiyatsız
  • iOS ve Android dayanağı var
  • Uygulama içi satın alımlar mevcut

Öncelikle meditasyonun ne olduğu, neden yapıldığı, yararları üzere birçok bilginin bulunduğu bir ‘Başlangıç Meditasyonu‘ kısmı mevcut. Böylece meditasyonun ne olduğunu görüp gerilimli ortamlarda bulunan, insan içinde olan herkesin yapması gereken bir şey olduğunu görebilirsiniz.

Olumlu, başka iki uygulamanın sahip olduğu birkaç özelliği bünyesinde barındırıyor. Ruh halinize uygun monologlar seçebilir, uyku için özel rahatlatıcı müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıyeten ‘Olumlama‘ kelamlarının olduğu bir kısım var. Premium seçeneği ile daha fazla içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Google Play Store ve App Store‘dan çabucak indirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu