Oyun

HyperX, CES 2022’de Dünyanın Birinci 300 Saatlik Kablosuz Kulaklığını Tanııttı

HP Inc.’in oyun etraf üniteleri grubu, oyun ve e-sporda marka başkanı HyperX, CES 2022’de ödüllü oyun aksesuarları serisine yeni eklemeler yaptığını duyurdu. Kablosuz oyun gereksinimlerini destekleme taahhüdünün altını çizen en yeni HyperX eserleri, 300 saate1 kadar pil ömrüne sahip HyperX™ Cloud Alpha Kablosuz oyun kulaklığı, HyperX Clutch™ kablosuz oyun kumandası ve Pulsefire Haste kablosuz oyun faresini içeriyor. HyperX, kablosuz etraf ünitelerine ek olarak, HyperX Red ve Aqua mekanik anahtarlı Alloy Origins™ 65 mekanik oyun klavyesini, yeni beyaz ve pembe renkte Cloud II oyun kulaklığını ve DTS® Headphone:X® sesli Cloud Core kulaklığı da tanıttı.

“2022’de tüketici teknolojisinin gidişatını belirleyen CES, HyperX ‘in en son yeniliklerini paylaşması ve oyunculara yüksek performanslı eserler sunmaya devam eden kararlılığımızı göstermesi için şahane bir vakit.” diyen HyperX EMEA Lider Yardımcısı Paul Leaman kelamlarına şöyle devam etmiştir; “Profesyonel oyun sınıfı aksesuar üreticileri olarak HyperX, oyun ve e-spor topluluklarını uzun vadeli oyun oturumlarında, e-spor turnuvalarında yahut arkadaşlarla gündelik oyunlarda en düzgün eserlerle donatmaya kendini adamıştır.”

HyperX ‘in en yeni eser serisi, yeni konfor, performans ve denetim düzeyleri sunarak her düzeydeki oyuncuların oyun tecrübesini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

  • HyperX Cloud Alpha Kablosuz Oyun Kulaklığı: Cloud Alpha Kablosuz, tek bir şarjla 300 saate1 varan pil ömrüyle bir kablosuz oyun kulaklığında2 bulunabilecek en uzun müddet dayanan pili sunuyor. DTS® Headphone:X®3 ile sürükleyici bir ses tecrübesi sağlayan, orjinal kablolu versiyonun sesini ve performansını korurken daha ince, daha hafif bir dizayna sahip yenilenmiş ve geliştirilmiş kulaklık, özel tasarım Çift Odacık Teknolojisi ve HyperX 50mm şoförleri kullanır. Cloud Alpha Kablosuz, uzun ömürlü dayanıklılık ve istikrar için yumuşak, bükülebilir deri ve özel hafızalı köpüğü ile sağlam alüminyum çerçevesiyle HyperX ‘in konfor imzasını sunar. Kulaklıklı mikrofon seti, LED durum göstergesine ve kulaklık kapağında bulunan yerleşik ses denetimlerine sahip, çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofona sahiptir.
  • HyperX Clutch Kablosuz Oyun Kumandası: Gelişmiş taşınabilir oyun denetimi için oyun içi performansı artırmak üzere bilindik bir kumanda nizamı ve rahat dokulu kumanda tutamakları sunar. Bluetooth 4.2 yahut 2.4GHz kablosuz alıcı aracılığıyla Android taşınabilir aygıtlar için kablosuz takviye sağlar. PC’de de kablolu temas ile oyun oynamak için USB-C / USB-A kablosu yer almakta olup, kullanıcıların birden fazla aygıt aracılığıyla bulutta oyun oynamanın tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlar. Clutch Kablosuz Kumanda, 41 mm’den 86 mm’ye kadar genişleyen, çıkarılabilir ve ayarlanabilir bir cep telefonu klipsi içerir. Tek bir şarjla 19 saate kadar pil ömrü sunan dahili şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır.4
  • HyperX Pulsefire Haste Kablosuz Oyun Faresi:
  • HyperX Alloy Origins 65 Mekanik Oyun Klavyesi:
  • HyperX Cloud II Pembe Oyun Kulaklığı: Cloud II, 7.1 sanal surround ses8 sunan gelişmiş bir ses denetim kutusu bulunan ve uzun vadeli oyun oturumları için dayanıklılık, kararlılık ve üstün konfor için HyperX imzalı hafızalı köpüğü, birinci sınıf yapay deri ve sağlam alüminyum çerçeve içerir. Gelişmiş ses denetim kutusu, bağımsız ses ve mikrofon ses denetimi ile 7.1 sanal surround ses sunar. Oyuncular tek tuşla 7.1 sanal surround ses ortasında basitçe geçiş yapabilirler. Kulaklık, netlik ve hassasiyetle güçlü, etkileyici sesler sunan özel olarak ayarlanmış 53 mm şoförler kullanır. Cloud II, çoklu aygıt uyumluluğu9 sunarak, daha net ses kalitesi, oyun sesi ve azaltılmış art plan gürültüsü için çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon kullanır. Cloud II, orijinal pembe ve beyaz renk kümesini HyperX imzalı konfor ve sesiyle birleştiriyor.
  • HyperX Cloud Core DTS Oyun Kulaklığı: Cloud Core oyun kulaklığı, gerçek 3D ses sunan DTS® Headphone:X®3 ile sürükleyici bir oyun içi ses tecrübesi için tasarlanmıştır. Cloud Core, uzun müddetli dayanıklılık için güçlü alüminyum çerçeve ve ayarlanabilir baş bandı ile üretilmiştir. HyperX imzalı konfor için HyperX hafızalı köpük ve yumuşak deri kullanır. Kulaklıklı mikrofon seti, Discord ve TeamSpeak sertifikalı olup, esnek, çıkarılabilir bir gürültü önleyici mikrofon içerir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu