Oyun

GigaBash, 4 Ağustos’ta Switch konsoluna geliyor

 
Passion Republic Games, çok oyunculu arena tabanlı dövüş oyunu GigaBash’in 4 Ağustos’ta Nintendo eShop üzerinden 24.99 dolara Switch için çıkış yapacağını duyurdu. İndirilebilir içerik “Godzilla 4 Kaiju” da birebir tarihte Switch sürümünde yer alacak.
 
GigaBash birinci olarak 5 Ağustos 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Arena tabanlı dövüş aksiyon oyunu
 
 
 
GigaBash, arena dövüşçülerinin yer aldığı ve kaosun hakim olduğu bir dünyayı bizlere aktarıyor. Saldırgan bir Titan yahut Titan avcısı bir mecha olarak oynayabileceğimiz oyun içerisinde göklerden şimşek çıkarabilecek, bir radyo kulesini sopa niyetine kullanabilecek yahut bütün bir bölgeyi (ve düşmanlarınızı) büyük bir kartopu haline getirebileceğiz. Gereğince ortalığı kasıp kavurduktan sonra ise evrim geçirerek devasa bir güce ulaşabileceğiz.
 
Sürekli olarak düşmanları alt edebileceğimiz oyun içerisinde ustalaşmaya çalışacak ve çeşitli maharetleri geliştirebileceğiz. Her oyuncu bu oyundan farklı bir tecrübe elde edebilecek ve her oyuncunun kendine ilişkin bir oyun usulü olacak.
 
GigaBash – Switch çıkış duyurusu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu