Mobil

Honor Magic V’nin kamera heyetimi ortaya çıktı

Honor Magic V, 10 Ocak‘ta Çin‘de piyasaya çıkıyor. Katlanabilir telefon gücünü Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden alıyor. Geçen hafta sağlam kaynak DCS, Magic V’nin özellikleri hakkında birtakım değerli bilgiler paylaştı. Artık ise aygıtın pil ve kamera heyetimi hakkında biraz daha bilgi sundu.

Honor Magic V‘nin son tanıtımları, aygıtın ekranının ve katlanabilir iç ekran dizaynının delikli bir dizayna sahip olacağını ortaya koydu. Telefonun art tarafında üçlü kamera modülü yer alıyor. Artık ise DCS, iç ekranın sağ yarısının ortasında bir delik bulunacağını sav etti.

DCS, Honor Magic V’nin art kamerasını 50 Megapiksel olarak açıkladı

DCS, katlanabilir telefonun ön kamerasının ve iç kamerasının 42 Megapiksel olduğunu söyledi. Art kamera kurulumunda ise üç adet 50 Megapiksel kamera yer alıyor. Geçmiş raporlar, Sony IMX766‘nın aygıtın birincil sensörü olacağını ortaya koyuyordu.

Magic V, 4.750mAh pil ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Aygıtın bir de 3C sertifikası bulunurken, 66W süratli şarj savları dolanıyor.

Ortaya çıkan başka raporlar aygıtın en son Magic UI 6.0′da çalışacağını ortaya koyuyor. Telefonun 6.5 inç 90Hz kapak ekranı ve 8 inç iç 120Hz katlanabilir ekran barındırabileceği tezleri üzerinde duruluyor. Varyantlarından birisinin turuncu renkli deri bir art plakaya sahip olacağı söylendi.

Çeşitli kaynaklar 12 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 512 GB depolama seçenekleriyle gelebileceğini söylüyor. Bu modellerin de sırasıyla 2.195 dolar ve 2.352 dolar olacağı konuşuluyor. Bunları da Türk Lirası’na vergisiz ve yaklaşık bir kur hesabıyla çevirirsek 30.445 TL ve 32.622 TL‘ye denk geliyor.

Sizler Honor Magic V hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu