Mobil

Razer Zephyr Pro maskesi sesinizi güçlendiriyor

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren maskeler de artık oyuncu donanımlarına dahil oldu. Geçen yıl Razer tarafından oyuncular için RGB aydınlatmalı bir N95 maske satışa çıkmıştı. CES 2022 fuarında Razer Zephyr Pro maskesi bu sefer ses güçlendirme özelliği ile geliyor. 

Razer Zephyr Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Zephyr Pro bildiğimiz N95 maskelerin dizaynından çok gaz maskelerinin dizaynına benziyor. Kenar kısımda iki adet N95 filtre barındırıyor ve bu kısımlar Chroma RGB aydınlatma ile donatılmış. Ağız kısmının yan taraflarında iki adet hoparlör bulunuyor. 

3 adet N95 filtre 3 gün boyunca kullanılabiliyor. Ağız kısmında bulunan tuş ise sesinizi güçlendirmenizi sağlıyor. Bu özellik birinci kuşak Zephyr maskesi için kelam verilmiş lakin ertelenmişti. Maske sesinizi bir metreye kadar 60 desibel güçlendirebiliyor. Bu sistem bir güçlendirme mikrofonu ile çalışıyor. 

Razer Zephyr Pro haliyle biraz daha değerli ve 150$ fiyat etiketine sahip. 99 günlük N95 filtresi de dahil paket ise 200$ olarak satılıyor. 6 saate kadar batarya ömrü sunan Razer Zephyr Pro oyuncu maskesi yıl içerisinde piyasaya sürülecek. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu