Oyun

Harry Potter hayranlarına müjde! Harry Potter: Quidditch Champions duyuruldu!

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Unbroken Studios, Harry Potter: Quidditch Champions’ı konsollar ve PC için duyurdu. Oyunun hangi konsollara geleceği ve çıkış tarihi açıklanmadı. Oyun için şu anda test kayıt kademesi mevcut. Kayıtlar için oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Çevrimiçi odaklı bir deneyim
 
 
 
Harry Potter: Quidditch Champions, oyunculara rekabetçi ve çok oyunculu bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Bu çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla bir arada Harry Potter evreninden aşina olduğumuz Quidditch sporunu deneyimleyebilecek ve bu karşılaşmalardan galip ayrılmaya çalışacaksınız. Her kazanılan maç sonrası çeşitli mükafatların sahibi olacaksınız.
 
Hızlı tempolu, rekabetçi ve çok oyunculu yapıyı bizlere sergilemeyi hedefleyen Harry Potter: Quidditch Champions, büsbütün bu spora odaklanıyor. Portkey Games etiketi altında yayınlanacak olan bu oyun birkaç yıldır Unbroken Studios tarafından geliştiriliyor.
 
Harry Potter: Quidditch Champions bağımsız bir proje olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Pekala siz bu oyun için heyecan duyuyor musunuz?
 
Harry Potter: Quidditch Champions kısa fragman
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu