Oyun

Diablo 4 için yeni bir açık beta duyuruldu: Herkes katılabilecek

 
Blizzard aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 için “Server Slam” isimli yeni bir açık betayı duyurdu. Duyuru Perşembe öğlenden sonra Blizzard’ın Diablo 4 geliştirici tarafından gerçekleştirilen canlı yayını sırasında geldi. Bu kapsamda oyuncular 12-14 Mayıs tarihleri ortasında açık beta sayesinde oyunu deneyimleme bahtı elde edecek.
 
Oyuna büyük ilgi sürüyor
 
 
 
Aksiyon rol yapma serisi Diablo’nun yeni oyunu Diablo 4’e ağır ilgi devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte oyun için yapılan beta testi sırasında sunucular dolup taştı ve takım bu yoğunluktan ötürü memnuniyetlerini lisana getirdi. Artık ise takım yeni bir beta sürecini bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Yeni yapılacak olan bu beta testi içerisinde daha evvelki beta testinin geri bildirimleri temel alınarak getirilen güncellemeler yer alacak. Oyuncular bu değişikliklere ve yeniliklere yeni beta testi içerisinde göz atabilecek. Ayrıca oyuncular birinci iki betanın tüm mükafatlarını Server Slam aktifliği sırasında kazanılabilecek. 
 
 
 
Betayı PC’de oynamak için Battle.net uygulamasını başlatmanız, daha sonra Diablo IV oyun sayfasına gelmeniz, ardından Oyun Sürümü altındaki açılır menüye tıklayarak Server Slam’i seçmeniz gerekiyor.
 
Geliştirici takım öte yandan Diablo 4’ün Nightmare Dungeons isimli yeni bir zindan içeriğinden bahsetti. Diablo 4, 6 Haziran’da PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Konsol sürümlerinde de birebir seçenekleri bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu