BilimTeknoloji

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts’tan birinci fragman geldi

Cümbüş bölümünün en tanınan markalarından biri olan, üzerinden yıllar geçmesine karşın popülerliğini yitirmeyen Harry Potter‘ın oyuncuları bildiğiniz üzere yine bir ortaya geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de bu özel içerikten birinci fragman geldi.

Fragmanda serinin ana karakterleri olan Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger üzere karakterleri canlandıran oyuncuların görebiliyoruz. Bu oyuncular dışında bu özel içerikte göreceğimiz çabucak hemen tüm oyuncuları da görebiliyoruz. İçeriğin Friends Reunion kısmından biraz daha farklı olacağını da görebiliyoruz.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts Birinci Fragman

Bu özel içerik 1 Ocak’ta Harry Potter ve İdeoloji Taşı‘nın 20. yılı gururuna HBO Max’te yayınlanacak.

Başta Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson olmak üzere birçok isim Hogwarts setine dönecek. Şu an için açıklanan isimler şöyle: Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart ve Evanna Lynch. Ayrıca birinci iki sinemanın direktörü Chris Columbus da bu özel içerikte bulunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu