Oyun

GeForce NOW’a yeni abonelik paketi eklendi

Bulut tabanlı oyun yayınlama sistemlerinin en yeni ve en beğenilen isimlerinden biri olan GeForce NOW, her geçen gün dayanak verdiği oyun sayısını arttırırken yenilikleri de unutmuyor. Bu yıl Türkiye’de de sunucu açan ve Türk halkına daha uygun bir hizmet vermeye başlayan GeForce NOW servisinde yeni bir abonelik çeşidi hayata geçti.

Kullanıcıların sırf internet ve özelliği değersiz bir bilgisayar ile 900’den fazla oyunu oynayabilmesine imkan sağlayan GeForce NOW servisi, çeşitli abonelik tipleri ile kullanıcılardan hizmet bedeli alıyordu. Bu hizmetten yararlanmak için günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık abonelik cinslerinden birini satın almanız gerekiyordu. Lakin bugün GeForce NOW hizmeti, 1 haftalık abonelik paketini kullanıma açtı.

GeForce NOW servisinde haftalık periyot

Ortalama 15 Mbps ila 25 Mbps internet suratları ile sanal bilgisayara bağlanmanızı ve oyunlarınızı oradan oynamanızı sağlayan GeForce NOW servisi, sadece kütüphanenizde bulunan oyunları oynamanıza imkan sağlıyor. Bu servisi kullanabilmek için abone olmak ve gereken ölçüsü da ödemek gerekiyor.

Haftalık abonelik paketi ile kullanıcılar 7 gün boyunca sevdikleri oyunları en yüksek ayarlarda donmadan oynayabilecek, para konusunda da tasarruf sağlayabilecek. Yeni haftalık paket sonrasına oluşan paket listesi ve fiyatlar şu formda:

  • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
  • Haftalık Premium = 44,9 TL
  • Aylık Premium = 89,9 TL
  • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
  • 6 Aylık Premium = 349,9 TL

Pekala siz GeForce NOW ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar sizce uygun mu? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu