Mobil

Galaxy S21 FE’nin Kutusundan Çıkmayan Yalnızca Şarj Aygıtı ve Kulaklık Değil!

Samsung, kısa bir mühlet evvel yeni Fan Edition akıllı telefonu olan Galaxy S21 FE’yi tanıttı ve satışa sundu. Geçtiğimiz günlerde biz de CHIP olarak katıldığımız ön tanıtım sonrası Galaxy S21 FE ön incelemesini sizlerle paylaşmıştık. Yakında ayrıntılı incelemesini de paylaşacağımız telefonun kutusunda ise can sıkıcı olabilecek bir ayrıntı daha var.

Samsung, artık yeni akıllı telefonlarının kutusunda şarj aleti ya da kulaklığa yer vermiyor. Apple’ın iPhone ile başlattığı bu hareketi takip eden Samsung, Galaxy S21 FE’nin kutusunda sırf şarj kablosuna yer verirken, daha evvelki telefonlarında yer alan bir aksesuarı daha sessiz sedasız biçimde kaldırdı.

Samsung, daha evvel akıllı telefonlarının kutularından şarj aygıtlarını ve kulak içi kulaklıklarını kaldıracağını açıklamıştı. Kutu içeriğinde müdafaa kılıfına ise evvelce beri yer vermeyen Samsung, Galaxy S21’de gördüğümüz bir aksesuara daha Galaxy S21 FE ile veda etmiş oldu.

Evvelki telefonlarını ekran esirgeyici sinema ile satışa sunan Samsung, Galaxy S21 FE’de ekran gözetici sineması de tarihe gömdü. Bu atak, Galaxy S21 FE satın almak isteyen çabucak her kullanıcı için muhtemelen hayal kırıklığı yaratacaktır. Çünkü şirketin telefonlarına uyguladığı ekran müdafaa sineması epeyce kaliteli bir gereçten üretiliyor ve telefonun ekranını koruyordu. Ne yazık ki artık bu aksesuar da yok.

Samsung’un bu kararı öbür gelecek akıllı telefonlarına da uygulayıp uygulamayacağını ise vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu