Mobil

Galaxy A53 5G’ye İlişkin Olduğu Tez Edilen Gerçek Manzaralar Sızdırıldı!

Galaxy A53 5G, kendisinden evvel gelen Galaxy A52’nin geçtiğimiz yıl şirket ismine büyük bir muvaffakiyet yakaladığı için yılın en çok beklenen Samsung telefonlarından biri olarak öne çıkıyor. Galaxy A53 5G için beklentiler epeyce yüksek ve şu ana kadar sızdırılan bilgilere nazaran telefon, bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak.

İşte bu Galaxy A53 5G’e ilişkin olduğu söylenen basın görselleri, kısa bir müddet evvel birkaç kamera ayrıntısıyla bir arada WinFuture aracılığıyla internet üzerinde yayınlandı. Telefon, evvelki sızıntılarda olduğu üzere görünüyor, lakin artık hayran imali imgelere değil, resmi basın imajlarına bakıyoruz.

Galaxy A53 5G, A52’nin dizaynından pek uzaklaşmıyor. Metal bir çerçeveye ve polikarbonat bir art panele sahip. Her iki telefon da birbirine benziyor ve en göze çarpan fark kamera yuvasının dizaynında karşımıza çıkıyor. Galaxy A53 5G birebir sensör sistemine sahip lakin kamera yuvasının köşeleri daha yumuşak.

Samsung Galaxy A53 5G’de de dörtlü kamera nizamı bulunuyor. Birincil 64MP sensörü esasen bekleniyordu, fakat en son sızdırılan bilgilere nazaran bunun yanı sıra 12MP ultra geniş sensör, 5MP derinlik kamerası ve öbür bir 5MP makro sensör de ana kameranın yanında yerini alacak.

Selfie kamerasının ise 32MP çözünürlüğe ulaşması bekleniyor. Bu yüzden genel olarak bakıldığında Galaxy A53 5G, kamera nizamında evvelki yıla nazaran büyük bir değişiklik yapmıyor üzere görünüyor.

Öteki özellikler ortasında ise Exynos 1200 çip seti, 6,5 inçlik 2400 x 1080 çözünürlüğe sahip Üstün AMOLED 120Hz ekran ve muhtemelen 25W şarj takviyesine sahip olacak 5.000mAh pil bekleniyor.

Aygıt hakkındaki resmi duyurunun Mart ayından evvel yapılması bekleniyor…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu