Oyun

Fortnite ve Doctor Who iş birliği etkinliklerinin yakında geleceği söyleniyor

 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan battle royale oyunu Fortnite’ın Doctor Who ile iş birliği yapacağı söyleniyor. Bu kapsamda çeşitli söylentiler ve sızıntılar ortaya çıkıyor ve Doctor Who temalı aktifliklerin, kostümlerin ve daha fazla içeriğin geleceği belirtiliyor.
 
İş birliği geçtiğimiz yıl ortaya çıkmıştı
 
 
 
Fortnite x Doctor Who iş birliği çalışmaları birinci olarak geçtiğimiz yıl Fortnite içeriklerini sızdıran Twitter kullanıcısı FNBRintel tarafından ortaya çıktı. Söylenti daha sonra öteki Fortnite Twitter hesabı ShiinaBR tarafından doğrulandı ve bu türlü bir içeriğin oyunculara sunulacağı belirtildi. Sızıntı yapıldığı o dönemler FNBRintel bu içeriğin birkaç ay sonra oyuna dahil edileceğini aktardı.
 
Öte yandan Insider Gaming, aktifliğin birinci defa Kasım 1963’te yayınlanan Doctor Who’nun 60. yıl dönümünü kutlamak için geleceğini belirtti. Tabi bu yalnızca bir teoriden ibaret. 
 
Fortnite x Doctor Who iş birliği kapsamında gelecek olan aktifliğin neyi içereceği şimdi aşikâr değil. Yakın vakitte bu türlü bir iş birliğinin resmi olarak duyurulması bekleniyor.
 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu