Oyun

PUBG New State, üç kasayı fiyatsız veriyor!

PUBG New State oyununun en yeni güncellemesi, Lord of Blood isimli yeni bir kozmetik içerikleri dahil olmak üzere oyuna pek çok yeni şey geliyor. Bu özel sandık, yeni bir Blood Robe ve kıyafetin yanı sıra oyundaki makul silahlar için kaplamalar getiriyor.

Oyuncular, bugün giriş yaparak yeni Lord of Blood sandığını almaya hak kazanıyor. PUBG New State‘in bugünkü giriş mükafatları, yeni Lord of Blood sandığı için 3 adet fiyatsız bilet içeriyor. Bu biletler, özel kasalar ve eşyalar almak için kullanılabiliyor. Şayet şanslıysanız üç adet tüm Lord of Blood setini ele geçirebilirsiniz.

PUBG New State biletleri oyun içi mağazada kullanılabiliyor

PUBG New State‘e gelen kozmetik eşyalar, karakterinize yeni yetenekler ya da güçlendirmeler eklemiyor. Yalnızca görünüş olarak göze beğenilen gelen bir dizaynları var. Bu biletler oyun içi mağazada kullanılabiliyor ve oyuncuların elde edebileceği tek sandık değiller. Yeni tanıtılan Kış Karnavalı sandığı da dahil olmak üzere mağazada alınabilecek pek çok şey mevcut.

Aralık güncellemesi en dolu içerik güncellemelerinden biri oldu

Üretim, oyuncuların oyun içerisinde daha fazla kozmetik, kasa ve set almalarını sağlamak için nizamlı olarak bilet veriyor. PUBG New State‘in Aralık güncellemesi pek çok yeni araç, silah ve öbür oyun değişiklikleriyle şimdiye kadarki en dolu içerik güncellemelerinden birisini aldı.

Oyuna yapılan en yeni eklemelerden biri, sırf araç içindeki oyuncular tarafından duyulabilen ve haritada araç seyahatlerini daha eğlenceli hale getiren araç sesinin tanıtılması oldu.

Sizler PUBG New State hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu