Oyun

Epic Games’in bugünkü fiyatsız oyunu muhakkak oldu!

Epic Games, 2021 yılının sonuna yaklaşırken, kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak istedi. Bu kapsamda 15 günde 15 armağan oyun kampanyasını başlattı. Platform, her gün bir oyunu fiyatsız yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Kampanyaya 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3Neon Abyss ve RemnantFrom the Ashes isimli üç oyunu fiyatsız yaptı.

Münasebetiyle bugün açıklanan da dahil olmak üzere geriye 12 oyun kaldı. Ama bir Reddit kullanıcısı, Epic’in listesindeki oyunların sızdırılan listesini paylaştığını sav etmişti. Bugün ise platform sunmuş olduğu fiyatsız oyunla birlikte yapılan bu paylaşımın yanlışsız olmadığını ortaya çıkardı.

Epic Games Store’un yeni fiyatsız oyunu The Vanishing of Ethan Carter oldu

Üretimine milyonlarca dolar harcanan üretimlerin bilakis The Vanishing Of Ethan Carter nispeten daha mütevazi bir biçimde karşımıza çıkıyor. Ama bu durum sizleri yanıltmasın. Oyuna ve atmosfere tıpkı bir kitaba odaklanır üzere kendinizi kaptırıp saatin nasıl geçtiğini fark etmeyebiliyorsunuz.

Oyunun konusuna bakacak olursak Red Creek Valley isimli ana karakterimiz bir dedektif. Ancak psişik yeteneklere sahip. Bu sayede ortadan kaybolan bir çocuğun öyküsünün gerisindeki gizem perdesini aralamaya çalışıyor. Şayet siz de benim üzere Polisiye roman okuruysanız, bu imali kesinlikle müddeti bitmeden kütüphanenize eklemelisiniz. Ancak tez etmenize gerek yok. 20 Aralık günü saat 19’a kadar vaktiniz olacak.

Undertale sistem ihtiyaçları

Sistem ihtiyaçları En az
İşletim sistemi Windows 64-bit
İşlemci Intel Core2 Duo yahut denk bir AMD yongası
Bellek 6 GB RAM
Depolama 9 GB kullanılabilir alan
Ekran kartı 1 GB ve üzeri VRAM
DirectX 11

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu