Oyun

Xbox Gold Ocak 2022 oyunları muhakkak oldu!

Bugün prestijiyle resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım görüntüsü yayınlayan Microsoft, Xbox Live Gold aboneleri için Ocak ayında armağan edilecek üretimleri açıkladı. Oyunculara ikram edilen iki Xbox 360 oyunu, geriye uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında da oynanabilecek.

Xbox Live Gold aboneleri için 4 farklı oyun

Microsoft’un her ay Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında verdiği armağanlar devam ediyor. Resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım görüntüsü yayınlayan şirket, 2022’nin birinci ayında oyunculara sunacağı üretimleri resmen duyurdu. Bu ay iki adet Xbox 360, iki de Xbox One oyunu kullanıcılara sunuluyor.

Microsoft tarafından yayınlanan görüntüye nazaran armağan edilen oyunlardan Neuro Voider, 1 Ocak – 31 Ocak, Aground, 16 Ocak – 15 Şubat, Radiant Silvergun, 1 Ocak – 15 Ocak ve son olarak Space Invaders Infinity Yeniden ise 16 Ocak – 31 Ocak tarihleri ortasında kütüphaneye eklenebilecek. Xbox, armağan edilen toplam 4 oyunun bedelinin 53.96 dolar (610 TL) olduğunu ve oyuncuların toplam 2400 Xbox GS kazanabileceklerini açıkladı.

İşte armağan edilen oyunların tam listesi:

  • NeuroVoider (Xbox One)
  • Aground (Xbox One)
  • Radiant Silvergun (Xbox 360)
  • Space Invaders Infinity Tekrar (Xbox 360)

Microsoft, Xbox konsollarının geriye uyumluluğu sayesinde tüm oyunların kendi konsollarıda ve üst kuşak konsollarda da oynanabileceğini belirtti. Buna nazaran üstteki tüm oyunlar, Xbox Series X ve Series S oyuncuları tarafından da oynanabilecek.

Pekala sizler Microsoft tarafından bu ay ikram edilen oyunlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce liste geçtiğimiz aylara nazaran daha mı güçlü yoksa daha mı zayıf kalmış? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu