Oyun

Epic Games 124 TL pahasındaki oyunu fiyatsız veriyor!

2021’e veda ederken kullanıcılarına küçük bir sürpriz yapmak isteyen Epic Games, 15 gün 15 ikram oyun kampanyasına devam ediyor. Platform, her gün bir oyunu fiyatsız yaparak kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Kampanyaya 16 Aralık’ta başlayan şirket, Shenmue 3 ve Neon Abyss isimli iki oyunu fiyatsız yaptı.

Bugünün ücretsiz oyunu ise 124 Türk Lirası bedelindeki Remnant: From the Ashes oldu. Gunfire Games tarafından geliştirilen ve 2020 yılında piyasaya sürülen aksiyon ve macera tipindeki oyun, 19.12.2021’e kadar 24 saatliğine PC’ye ücretsiz yüklenebiliyor. İşte ayrıntılar…

Epic Games, 124 TL bedelindeki Remnant: From the Ashes ‘ı fiyatsız yaptı

Remnant: From the Ashes, diğer bir boyuttan gelen kadim kötülüklerin olduğu bir dünyada geçiyor. Oyunda hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına yahut en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksınız.

Bu aksiyon dolu oyuna hiçbir fiyat ödemeden sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise Epic Games Store’a girmek. Hesabınızla oturum açtıktan sonra anasayfada bulunan armağan oyun kısmından Remnant: From the Ashes’ı alabilir ve çabucak indirerek oynayabilirsiniz. Sonsuza kadar sizde kalan oyun bir defa aldıktan sonra ebediyen kütüphanenizde olacak.

Remnant: From the Ashes sistem ihtiyaçları

Sistem ihtiyaçları Asgarî Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) yahut üstü Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) yahut üstü
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
DirectX 11 11
Ekran kartı AMD Radeon RX 470 Nvidia GeForce GTX 970

Pekala siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Bugüne kadar Epic Games Store üzerinden aldığınız en güzel oyun hangisiydi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu