Oyun

Resident Evil 4 Remake’te silahlar parayla daha süratli yükseltiliyor

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4’ün tekrar imal sürümünde artık silahları daha süratli yükseltmek mümkün. Tabi bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde fiyatsız DLC (The Mercenaries)  ile bir arada eklenen bu sistem sayesinde aşikâr bir fiyat ödeyerek silahlarınızı daha süratli yükseltebiliyor ve oyunda kısa müddette güçlü hale gelebiliyorsunuz.
 
Yükseltme biletleri oyuna dahil edildi
 
 
 
Oyun içerisinde silahları süratli bir formda yükseltmek için geliştirici grup çeşitli yükseltme biletleri ekledi. Farklı farklı yükseltme biletlerinin yer aldığı bu sistem sayesinde her bir bileti 3 dolarlık bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Çoklu paketlerin fiyatı ise 7-10 dolar ortasında değişkenlik gösteriyor.
 
Bu paketleri satın almakla birlikte silahın düzeyi ne olursa olsun rastgele bir vakitte bir silahı yükseltebiliyorsunuz. Şayet oyundaki tüm silahları yükseltmek isterseniz bunun toplam fiyatı 55,89 dolar olacak yani toplamda 23 yükseltme bileti satın almanız gerekecek.
 
Resident Evil 4 Remake şu anda birçok platformda mevcut. Oyunun Steam (PC) fiyatı 887,29 TL, Playstation store (PS4 – PS5) fiyatı 699,00 TL, Microsoft store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 657,53 TL.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu