Oyun

Epic Games, 110 TL’lik oyunu kısa mühletle fiyatsız yaptı

Tanınan oyun platformu Epic Games Store, yıl başı hasebiyle gerçekleştirdiği 15 gün boyunca 15 fiyatsız oyun kampanyasını geçen hafta sona erdirdi. Yeni yılın gelmesiyle birlikte haftalık fiyatsız oyun serüvenine kaldığı yerden devam ediyor. Şirket bu hafta toplam kıymeti 110 Türk Lirası olan Gods Will Fall oyununu ücretsiz olarak kullanıma açtı.

Clever Beans’in geliştirdiği, Deep Silver tarafından yayınlanan Gods Will Fall, aksiyon ve maceralı temalı bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. PlayStation, Xbox üzere konsolları ve Google’ın bulut oyun hizmeti Stadia’yı da destekleyen Gods Will Fall birinci çıkışını 29 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirdi. Bugün 1 haftalığına PC için parasız oldu.

Gods Will Fall oyunu, Epic Games platformunda fiyatsız

Epic Games’in fiyatsız oyunlarını indirmek için bir Epic hesabına sahip olmanız gerekiyor. Şayet yoksa platformun web sitesine giderek kayıt yaptırabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra Gods Will Fall oyununun sayfasına gidin ve ‘Şimdi Yükle’ butonuna basın. Akabinde ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine basarak oyunu kitaplığınıza ekleyin.

Bu sürecin akabinde oyunu hiç para ödemeden yükleyebilirsiniz. Bir defa kitaplığınıza ekledikten sonra oyun büsbütün sizin oluyor. Kampanya bittikten sonra dahi Epic Games hesabınızdan silinmiyor. Yani artık oynamayacaksanız bile kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Gods Will Fall oyunu konusu Epic Games Store sayfasında şöyle açıklanıyor; “Her biri kendine has bir silah cinsine sahip olan 8 farklı savaşçı ortasından sıradaki kahramanını dikkatle seç. Muvaffakiyet emek ister ve beraberinde eşsiz yetenekler, silahlar ve eşyalar getirir. Başarısızlığın sonucu ise kurtuluş çığlıkları içerisinde zindana atılmaktır.”

Sistem İhtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 10 x64 Windows 10 x64
İşlemci Intel Core i5 yahut muadili AMD işlemci Intel Core i5 yahut muadili AMD işlemci
Bellek 8 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 7 GB 7 GB
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Ekran kartı NVIDIA GTX 460 AMD muadili ekran kartı NVIDIA GTX 660 yahut AMD Radeon HD 7950

Pekala ya sizler Epic Games’in yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu