Oyun

EA, Jedi: Survivor’a erkenden erişen oyunculara davette bulundu: Spoiler vermeyin!

 
Electronic Arts çalışanları, Star Wars Jedi: Survivor’a erken erişimi olan oyunculara resmi bir davette bulundu. Bu davet kapsamında erken erişime sahip olan oyuncuların kıssa konusunda rastgele bir spoiler vermemeleri gerektiğini belirtti. Bu biçim spoiler içeriklerden oyuncuların etkilendikleri açıklandı.
 
Electronic Arts’tan oyunculara çağrı
 
 
 
Devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan prestijiyle biz oyun severlere sunulacak ve oyun resmi olarak yayınlanmadan evvel birçok oyuncu oyuna erken erişim sağladı. Fizikî olarak da satışa sunulan oyunu şu anda satın alan oyuncular erkenden deneyimleyebiliyor ve oyun ayrıntılarını paylaşabiliyor.
 
Çeşitli oyun ayrıntılarının toplumsal medyada paylaşılmasının akabinde EA resmi olarak bir davette bulunmak için kolları sıvadı ve bu kapsamda bir gönderi paylaştı. Gönderi içerisinde şu tabirler yer alıyor:
 
“Lütfen spoiler vermeyin!  Bu hafta herkes Star Wars: Jedi Survivor’ı oynayabilecek ve biz de bunun için ziyadesiyle heyecanlıyız! Bu süreçte başka oyunculara karşı nazik olmanızı ve spoiler içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz.”
 
Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan’da PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu