Oyun

Arena of Valor: Yeni Yılı Oyuncularıyla Birlikte Kutluyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, yeni yıl coşkusunu oyuncuları ile birlikte kutluyor. En uygun Arena of Valor oyuncularının belirleneceği ve büyük final için yarışacağı üç basamaklı yeni yıl turnuvası, ünlü influencerların da iştirakiyle birlikte eğlenceli anlara sahne olacak. 

Yeni yıl turnuvası birinci olarak influencer maçlarıyla başlayacak. Ünlü müzikçi Aleyna Tilki’nin yanı sıra Enes Batur, Orkun Işıtmak, Mecnun mi Ne? Cemre Solmaz, Cellat, LAZ, YBJ, Sesegel ve Dora’nın yer aldığı ünlü ve influencer takımı, ikili olarak ekip kuracak. Her iki influencer, yanına 3 AoV oyuncusu alarak uğraş edecek. AoV oyuncularından maçın MVP’si seçilenler, eş vakitli yapılan topluluk turnuvasından gelen oyuncularla birlikte final mücadesine katılacaklar. Finalde tekrar influencerlar, oyuncularla birlikte ekip kurarak kendi ortalarında oynayacaklar.

Arena of Valor: Yeni Çağ yeni yıl turnuvasının tanıtım görüntüsünü buradan izleyebilirsiniz.

31 Aralık’ta gerçekleşecek final maçının sonunda Arena of Valor: Yeni Çağ, kazanan ekip ismine bayan haklarının desteklenmesi için bu alanda çalışmalar yürüten derneklere toplamda 100 bin TL bağışta bulunacak. 

Turnuvanın tüm maçları, 26-31 Aralık tarihleri ortasında Arena of Valor: Yeni Çağ resmi YouTube kanalının yanı sıra influencer’ların kanallarından da yayınlanacak. Tam yayın takvimi için Arena of Valor: Yeni Çağ toplumsal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Tüm AoV oyuncularına yeni yıl ikramları

Yeni yıl armağanı olarak oyuna 30 Aralık – 5 Ocak tarihleri ortasında giriş yapan tüm oyuncular Baldum karakterine fiyatsız bir biçimde sahip olurken, 1 Ocak – 16 Ocak tarihleri ortasında Arena of Valor: Yeni Çağ içerisindeki Bingo oyununu oynayan şahıslar Baldum için yeni bir kostüm kazanabilecek.

2022 Arena of Valor’ın yılı olacak

Bu yıl Türkiye’ye giriş yapan ve kısa müddette yüz binlerce oyuncunun günlük oynadığı bir oyun haline gelen Arena of Valor: Yeni Çağ, 2022 yılında ortalarında Türkçe seslendirme özelliğinin de bulunduğu yatırımlarına ve büyümesine devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu