Mobil

Aksiyon rol yapma oyunu Quest Hunter, Android aygıtlar için çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini 2 Zombie Games’in yaptığı aksiyon rol yapma çeşidindeki oyun Quest Hunter Android aygıtlar için çıkışını yaptı.

Oyunu şu andan itibaren hem Google Play üzerinde hem de App Store üzerinde bulabilirsiniz. iOS aygıtlar için olan çıkışını da geçtiğimiz haftalarda yapmıştı. Oyunun fragmanını, mağaza sayfalarını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Quest Hunter Fragman

Quest Hunter, kıssayı seçimlerinizle şekillendirdiğiniz izometrik bir aksiyon-RPG oyunudur. Tonlarla hazine ve sır keşfedip, bulmaca çözüp, karakterinizi geliştirip, yetenek düzeyinizi yükseltip düşman işverenlerin işini bitirin! Koltuğunuzda tek başınıza yahut arkadaşlarınızla oynayın ya da dört oyuncuya kadar çevrimiçi verin!

  • Kıssa odaklı RPG: açılan diyaloglarda kendi yanıtlarınızı seçerek, öykünün gidişini etkileyin. Düşmanlarınızın sinsi planlarını çözüp hepsini gün yüzüne çıkarın. Dünyayı ebedi karanlıktan kurtarın!
  • Kooperatif modu: arkadaşlarınızla ister çevrimiçi, ister birebir koltukta tek ekranda (en fazla 4 oyuncu) oynayın. Berbatlığa karşı omuz omuza savaşın ya da daima birlikte düşmanın inini toplu mezara çevirin!
  • Rasgele oluşturulan zindanlar: bahtınızı deneyin, bakın bakalım zindandan çıkış yolunu bulabilecek misiniz! Bu sefer nerede olabilir? Sizi köşede bu sefer kim bekliyor?
  • Vazifeler ve bulmacalar: ilerleyin, dönün, ışık yakın, değiştirin, kazın… Hasılı, çeşitli vazifeleri ve bulmacaları çözün. Kamptaki en güçlü adam olmak için hazine haritalarını bulun!
  • Hünerler ve üstün güçler: karakter özelliklerini yükseltin ve yeni marifetler keşfedin. Yenilmez bir vefat makinesi haline gelip bütün düşmanlarınızı toza çevirin!
  • Silahlar, zırhlar ve eşyalar: silahınızı ve zırhınızı bulun, oluşturun ve yükseltin. İksirler pişirin ya da bomba yapın. İster kürek ve hasır şapka ister keskin bir bıçak ve kask alın – karar vermek size kalmış!
  • Canavarlar ve işverenler: karanlıktan gelen gizemli canavarlar – meşalenizi yakın, canavarlar dağılacaktır. Sinsi haydutlar – paranızı onlara vererek hayatta kalabilirsiniz. Kurnaz işverenler –doğru yaklaşımı bulmalısınız!
  • Hazine ve kupalar: Ceplerinizi yenilmiş düşmanlarınızın kupalarıyla doldurun. Tüm zulaları ve saklanma yerleri bulun. Karanlık Dünya’nın tüm hazinelerini kazarak çıkartın!
  • Cross-play tüm platformlarda Co-op modunda kullanılabilir!

Quest Hunter Zombie Games OOO Oyunlar Fiyatsız 1,7 GB

Quest Hunter 2 Zombie Games Rol Oyunu Fiyatsız 542M  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu