Mobil

Hafta sonu için eğlenceli 3 yeni bulmaca oyunu

Daima farklı üretimlerin eklendiği uygulama mağazalarında vakit zaman ilgi cazibeli oyunlar da yer alıyor. Bu hafta bulmaca şeklinde hazırlanmış ve beğenilen görsellere sahip 3 farklı taşınabilir oyunu sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Falls – 3D Slide Puzzle 

Oyunlardan birincisi Falls – 3D Slide Puzzle ismini taşıyor. 3 boyutlu grafikler barındıran oyun en doruktan suyu aşağıya indirmenizi istiyor. Bunun için blokları yol olacak halde taşımanız gerekiyor. Yalnızca şeffaf blok ile yer değiştiği için bunu bulmak vakit alıyor. 

5 farklı dünyada 250 kısım yer alırken her dünyanın mekanikleri değişiyor. Lav üzere farklı mekanikler devreye girerek işinizi zorlaştırıyor. İlerledikçe kesimler topluyor ve bunlardan araçlar işliyorsunuz. Bu araçlar zorlandığınız anlarda işinize yarıyor. Ayrıyeten bitkilerin olduğu bloklardan suyu geçirerek onları yetiştirmeniz ve mükafatlar kazanmanız mümkün. Oyuna belli bir mühlete kadar girerseniz mail ikonuna bir armağan paketi de geliyor. 

Falls – 3D Slide Puzzle ENNFACE INC. Oyunlar Fiyatsız 316 MB

Falls – 3D Slide Puzzle Ennface Inc. Bulmaca Fiyatsız 98M

Cubi Code – Logic Puzzles

Cubi Code – Logic Puzzles kuş bakışı usulde oynanan bir bulmaca oyunu. Direkt blokları oynatmak yerine yardımcı bir blok kullanarak asıl blokları yerine ittirmeniz gerekiyor. Yardımcı bloklar ittirme, ışınlama yahut çekme üzere farklı işlevlere sahip. 

120 farklı kısımda yardımcı blok gitgide daha fazla işlev kazanıyor. Yıldız alabilmek için makul atak sayısını tutturmanız lazım. İsterseniz tekrar edebiliyorsunuz. Ayrıyeten oyuncuların hazırladıkları kısımları de oynayabiliyorsunuz. 

Cubi Code – Logic Puzzles Giyomu Games Bulmaca Fiyatsız 53M

Cubi Code – Logic Puzzles Guillaume Danel Oyunlar Fiyatsız 77,6 MB

Where’s Samantha?

Where’s Samantha? el üretimi hayli beğenilen grafiklere sahip. Bez kahramanımız eşini bulmak zorunda ve yardımınız gerekiyor. 45 farklı düzeyde fizik tabanlı bulmaca yer alıyor. Bez kahraman yerine nazaran ikiye yahut üçe bölünerek bulmacaları çözebiliyor. Oyunu ödüllü komedyen Rufus Hound seslendirmiş. 

Where's Samantha? ROKiT Macera Oyunları Fiyatsız 412M

Where’s Samantha‪?‬ Rok Operations Oyunlar Fiyatsız 455,7 MB
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu