Oyun

Aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon ertelendi

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Amplitude Studios, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için daha evvelce 18 Mayıs’ta çıkış yapacak aksiyon rol yapma oyunu Endless Dungeon’ın 19 Ekim’e ertelendiğini duyurdu. Oyuna Last Wish dijital sürümünü ön sipariş veren kullanıcılar 17 Ekim’de erken erişebilecek. Oyunun Switch sürümü ise daha sonraki bir tarihte kullanıcılara sunulacak.
 
Erteleme dahilinde oyunun yanılgıları giderilecek
 
 
 
SEGA tarafından bildirilene nazaran bu ek müddet zarfında Amplitude Studios topluluk geri bildirimlerini daha uygun bir biçimde tahlil edecek ve bildirimlere nazaran yeni içerikleri oyuna dahil edecek. Bu süreçte oyuna dengelem değişiklikleri gelecek ve çeşitli kusurlar da giderilecek. En yeterli oyun tecrübesi sunmak için birtakım iyileştirmeler yapılacak.
 
Amplitude Studios genel müdürü ve yaratıcı direktörü Romain de Waubert bir basın açıklamasında erteleme sonrası şu açıklamayı yaptı: “Oyuncuların Endless Dungeon oynamayı dört gözle beklediğini biliyoruz ve bu durumdan ötürü minnettarız. Şimdiye kadar OpenDev oturumlarımızda aldığımız geri bildirimler, elimizde hakikaten özel bir şey olduğunu kanıtladı. Bizde bu kapsamda geri bildirimleri önemsediğimizi göstermek ismine oyunu ertelemeye karar verdik. Sizlere en düzgün halde oyunu sunmak istiyoruz.”
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu