Donanım

ADATA XPG CASTER DDR5 DRAM 7000Mbps sürat ile geliyor

CES 2022 fuarında tezli bir biçimde hazırlanan firmalardan ADATA, fuarda sergileyeceği eserlerini yavaş yavaş duyurmaya başladı. Yeni DDR5 RAM bellekleri sürat ve stabilite konusunda firmanın en düzgünleri olmaya aday.

ADATA XPG CASTER DDR5 DRAM neler sunuyor?

ADATA XPG CASTER DDR5 DRAM firmanın en süratli DDR5 RAM belleği olacak. 7000Mbps suratlara çıkabilen bellek kusur düzeltme kodunu ve güç idare sistemini bir ortada barındırıyor. Intel XMP 3.0 uyumluluğu ile kolay bir biçimde sürat aşırtılıyor. 

Şık ve agresif bir görünümü olan 16GB bellek gri renkli metal bir ısı dağıtıcıya sahip. Dörtgen RGB aydınlatma modülü büsbütün özelleştirilebilir yapıda ve kullanıcılar dilediği halde ayarlama yapabiliyor. Music Mode ile aydınlatma dinlediğiniz müziğe de ahenk sağlıyor. 

Bu bellek modelinin yanında ADATA firmasının XPG LANCER DDR5 DRAM belleği de duyuruldu. 16gb kapasite sunan bellek 5200Mbps suratına ulaşabiliyor. Gelecek yıl ortalarında 6000Mbps versiyonu da gelecek. XPG HUNTER DDR5 DRAM ise 5200Mbps bilgi transfer suratları sunuyor ve gelecek yılın ilerleyen devirlerinde piyasada olacak. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu