Mobil

Yılbaşı İçin En Hoş İkramlar TCL’de

TCL’in geniş eser ekosistemindeki tablet ve kulaklıklar, sevdikleriniz için en uygun yeni yıl ikramı olarak öne çıkıyor.
 
TCL TAB 10S – İnançlı ve Sağlıklı Teknoloji Tecrübesi
Ebeveynlerin çocuklarına alabileceği en hoş armağanlardan biri olan TCL TAB 10S tablet, 10.1 inç ekrana, sekiz çekirdekli işlemciye ve 8000mAh bataryaya sahip. TCL TAB 10S 8 saat boyunca görüntü oynatabiliyor ve 2 hafta boyunca bekleme modunda durabiliyor. TCL TAB 10S’te bulunan özellikler sayesinde ebeveynler, çocuklarının online dünyada geçirdiği vakti ve erişilebilir içerikleri yönetebiliyor. TAB 10S’de yer alan Çocuk Modu, çocukların ders çalışma ve dinlenme vaktini yönetirken, aygıta yüklenen üçüncü parti uygulamaları da denetim etme imkânı sunuyor.
 
TCL TAB 10S’in ekranı, entegre parlaklık ve ton denetimi sayesinde gün ışığında ve düşük ışıklı ortamlarda bile akıllı göz muhafazası sunuyor. Mavi ışığı engelleyen ve titreme yaratmayan ekran, Çocuk Modu’nda iken kullanıcıyla ortasındaki aralık 25 santimetrenin altına indiğinde ihtarda bulunuyor.
 
TCL 20E – Büyük Bellekle Vazgeçilmez Bir Tecrübe
TCL 20E’nin 32GB dahili hafızası tüm evrakları, fotoğrafları ve görüntüleri sık sık temizlemeye gerek kalmadan saklamak için aygıt içinde kâfi alan sağlıyor. 3GB RAM ile donatılan sistem, birebir anda birden fazla uygulama çalıştığında bile performansından ödün vermiyor.
 
TCL 20E’nin 13MP Yapay Zeka takviyeli üçlü kamerasıyla kullanıcılar en âlâ ayarları, en âlâ fotoğrafı ve en güzel filtreyi süratlice seçerek anın tadını çıkarabiliyor. Tek dokunuşla kusursuz çekimler sağlayan Faz Algılamalı Otomatik Odaklama (PDAF) özelliği, yine çekim yapma yahut odaklama muhtaçlığını ortadan kaldırıyor. Tabiat çekimleri için ülkü olan 2MP Makro Kamera ile detayların hoşluğu, karelere de yansıyor.
 
TCL 20E’deki Yapay Zeka Yüz Tanıma ile beşerler hareket ederken bile en güzel biçimde odaklanmak ve pozu yakalamak için yapay zekanın derin öğrenme teknolojisi kullanılıyor. Kullanıcılar, 5MP ön HDR kamera ile kendi fotoğrafını en güzel halde ve en yüksek detayda çekebiliyor.
 
TCL 20E kullanıcılarının, telefonun kilidini açması için parmak izi okuyucuya dokunması yahut ön kameraya bakması kâfi oluyor. Google Assistant Düğmesi de bir sesli komutla işleri halletmeye ve evvelden plan yapmaya yardımcı oluyor.
 
TCL L7 – Geniş Ekranıyla Kolay Kullanım
TCL L7’nin 5.5 inç HD+ 18:9 ekranıyla kullanıcılar geniş ekranın keyfini çıkarıyor. Görüntü içeriklerini sinema üzere bir ekranla izlemenin yanı sıra yüz kilidi ile bilgileri inançta tutma imkanı sunuyor.
 
TCL L7’deki dört çekirdekli işlemci ve çoklu misyon için optimize edilmiş ultra süratli Android™ 10 (Go sürümü), kullanıcı tecrübesini üst düzeylere çıkarıyor. Akıllı Yönetici ile bir dokunuşla performansı daha da artırmak mümkün oluyor. Uzun ömürlü 3000 mAh pil de kullanıcılara gün uzunluğu güç sağlıyor.
 
Android™ 10 (Go sürümü) ile telefonlar artık her zamankinden daha sade, daha süratli ve daha inançlı. TCL L7’de özelliklere basitçe erişebilmek için özel bir Google Asistan Tuşu bulunuyor.
 
TCL MOVEAUDIO S200 – Uygun fiyatıyla kablosuz kulaklık kategorisini yine tanımlıyor
TCL, yeni MOVEAUDIO S200 gerçek kablosuz kulaklıkla gelişmiş ses tecrübesi, konfor ve tüm aygıtlarla kolay temas imkânı sunuyor. Kulaklıklarda dış gürültüyü ortadan kaldırmak ve kullanıcının sesine odaklanmak için beamforming teknolojisi kullanan dört dahili mikrofon bulunuyor. Çift Bluetooth transferine sahip Bluetooth 5.0’ın yüksek suratı sayesinde kullanıcılar sinema izlerken ya da oyun oynarken üstün bir ses tecrübesinin tadını çıkarabiliyor.
 
Harika elips tasarımı sayesinde tüm gün konforlu bir tecrübe sunan kulaklıklar, IP54 derecesi sayesinde suya, toza ve tere karşı sağlam bir yapıya sahip. Smart Wear ismi verilen akıllı kullanım özelliği sayesinde kulaklık takıldığında yahut çıkarıldığında otomatik olarak müziği başlatıyor ya da durduruyor. TCL MOVEAUDIO S200 gerçek kablosuz kulaklıklar tek kullanımda 3,5 saate varan ya da şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 23 saate varan batarya ömrü sunuyor. Şarj kutusu da ultra ince tasarımı sayesinde avuç içine yahut kıyafetlerin ceplerine çarçabuk sığabiliyor. Kulaklık, siyah ve beyaz olarak iki renk seçeneğiyle kullanıcılarla buluşuyor.
 
TCL MOVEAUDIO S600 – Üstün Müzik Keyfi için Faal Gürültü Engelleme
TCL MOVEAUDIO S600’ün altı mikrofonlu Etkin Gürültü Engelleme (ANC) özelliğiyle telefon aramalarının netliği üst düzeylere çıkıyor. Bu mikrofonlar tıpkı vakitte kullanıcının sesini artırıyor ve art plandaki gürültüyü azaltıyor. Böylelikle iki taraf da söylenenleri net bir biçimde duyabiliyor.
 
Yalnızca bir tuşa basarak Şeffaflık Modu’na geçiş yapmak ve kulaklığı çıkarmadan etraftaki sesi de duymak mümkün. Akıllı kullanım özelliğine sahip TCL MOVEAUDIO S600’ün Smart APP denetimi sayesinde batarya ömrünü gösteren şahsileştirme imkânı bulunuyor. Ek olarak tuşların denetimi de değiştirilebiliyor, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) ve Şeffaflık modları ortasında geçiş yapılabiliyor.
 
32 saate varan batarya ömrü sunan bu kulaklıklar, kablolu yahut kablosuz şarjda 8 saate varan müzik dinleme mühleti sunuyor. Bluetooth 5.0 ve Google Fast Pair özelliklerine sahip TCL MOVEAUDIO S600, öbür aygıtlarla sıkıntısız bir biçimde eşleşiyor ve Google Assistant uyumluluğu ile kullanıcılar, hareket halindeyken telefona dokunmadan istediğini yapabiliyor.
 
Bahisle ilgili açıklamada bulunan TCL Communication Ülke Müdürü Serhan Tunca, “TCL Türkiye olarak gelişmiş özelliklere sahip teknolojileri erişilebilir fiyatlarla kullanıcılarımızla buluşturma stratejimize sürat kesmeden devam ediyoruz. Yeni yıla yaklaşırken alınacak ikramları de belirleme vakti geldi. Bu noktada TCL olarak uygun fiyatlı ve birbiriyle entegre çalışabilen akıllı aygıtlarımız sayesinde keyifli vakitlerin merkezinde bulunuyoruz. Eser yelpazemizde yer alan farklı segmentler sayesinde kullanıcıların akıllı aygıt, müzik dinleme ve görüntü izleme üzere birçok gereksiniminde üstün tecrübeler sunuyoruz. Türkiye’de yatırımlarımıza sürat kesmeden devam ederken, ekosistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz ve kullanıcılarımıza sunduğumuz tecrübeleri geliştiriyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu