Oyun

Yeni Skate oyunu hakkında şu ana kadar neler biliyoruz?

 
EA tarafından biz oyun severlere sunulacak olan yeni kaykay oyunu Skate birkaç yıldır geliştiriliyor ve oyuncular şu ana kadar neler olup bittiğini merak etmeye devam ediyor. “The Board Room”un yeni kısmında oyun üzerinde çalışan stüdyo Full Circle’dan çeşitli açıklamalar bizlere aktarılıyor.
 
Kaykay oyunu Skate bizlere neler sunacak?
 
 
 
EA tarafından yayınlanacak kaykay oyunu için geliştirme süreci devam ediyor. Bu süreçte biz oyunculara olarak oyunun hangi özelliklere sahip olacağını merak ediyor ve bunları öğrenmek istiyoruz. Bu kapsamda yenilikleri ve özellikleri açıklayan yeni bir görüntü yayınlandı ve geliştirici grup bizlere çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Yeni Skate oyunu oyun içi çeşitli aktivitelere ve her muvaffakiyet sonrası verilecek ödüllere sahip olacak. Yeni ve üst seviye bir kaykay tecrübesini bizlere sunacak olan bu üretimde daima olarak değişkenlik gösteren bir yapı bizlere aktarılacak. 
 
Oyunda gerçekleştirilecek olan etkinlikler oyuncuları ve topluluğu dayanaklar nitelikte olacak. Oyun üslubu ve maharet düzeyinden bağımsız olarak tüm oyuncular bu aktiflikleri ve aktivitelerin tadını çıkarabilecek. Oyunda üç farklı aktiflik içeriği yer alacak: Meydan Okuma, Pop-ups ve Topluluk Aktiflikleri.
 
 
 
Oyuncular kaykay tahtalarından karakterlerine kadar birçok ögesi özelleştirebilecek ve kendi biçimlerini öteki oyunculara karşı sunabilecek. Oyunda kaykayla bir arada farklı hareketler gerçekleştirebilecek ve birtakım hareketler üzerinde usta olabileceksiniz.
 
Skate şu anda geliştirme basamağında yer alıyor. Oyun PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Skate ayrıca çapraz oyun dayanağını de bünyesinde barındırıyor.
 
The Board Room geliştirici videosu 
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu