Oyun

Netflix, 2022 Yılında En Az 70 Yeni Sinema Yayınlayacağını Resmen İlan Etti!

Geçen yıl olduğu üzere Netflix, 2022’de de haftada en az bir sinema yayınlayacak. Şu anda bu yıl için listede 70’den fazla sinema var ve şirket bunlardan kimilerine bir teaser ile göz atmamızı sağladı.

Üç dakikalık görüntü, Rian Johnson’ın harikulade 2019 komedi-gizem sinemasının devamı olan Knives Out 2‘ye birinci bakış da dahil olmak üzere gelecek sinemalardan manzaraları içeriyor. Enola Holmes 2, Jason Momoa’lı fantastik sinema Slumberland ve Guillermo del Toro’dan Pinocchio çabucak dikkat çekiyor. Ayrıyeten görüntüde Avengers: Endgame direktörleri Joe ve Anthony Russo’nun büyük bütçeli tansiyon sineması The Gray Man de göze çarpıyor.

Judd Apatow, Noah Baumbach, Niki Caro, Sally El Hosaini, Louis Leterrier, Richard Linklater ve Tyler Perry üzere sinema yapımcılarının projelerinin yanı sıra Dev Patel’in birinci direktörlük denemesini de 2022 yılı içerisinde Netflix’te görmeyi bekliyoruz. Netflix’in planladığı sinemalar ortasında, Halle Berry (The Mothership) ve Adam Sandler’ın (Spaceman) oynadığı bilim kurgu sinemaları ve Matilda’nın yeni bir versiyonu da yer alıyor.

Her vakit olduğu üzere, bu yılki listede aksiyon, güldürü, drama, endişe ve aile sinemaları de dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu