Oyun

Tom Holland’lı Uncharted sinemasından yeni fragman geldi!

Sony Pictures Entertainment ve Naughty Dog iş birliği ile uzun müddettir yapım etabında olan Uncharted sineması için son aylara giriyoruz. Mark Whalberg’in Sully, Tom Holland’ın ise Nathan Drake rolünü üstleneceği Uncharted sinemasından yeni bir fragman yayınlandı.

Uncharted sineması çok yakında vizyona giriyor

Bildiğiniz üzere Uncharted’ın sinema perdesine taşınma fikri birinci olarak 2008 yılında ortaya atıldı. O devir Sony Pictures ile çalışan ünlü prodüktör Avi Arad’ın akabinde David O. Russell, Dan Trachtenberg ve Neil Burger üzere birçok sinema imalcisi sinemaya talip olsa da en son olarak proje, birinci üretimci Avi Arad‘ın ellerine teslim edildi.

Daha evvel Nathan Drake‘i canlandırması için Nathan Fillion, Chris Pratt ve Mark Wahlberg üzere bir çok aktörün ismi geçse de rol Tom Holland‘ın oldu. Wahlberg ise Nathan’ın dostu ve yaveri Sully rolünü kapmayı başardı.

Yaklaşık 13 süren yapım macerasının sonuna gelen sinema, 18 Şubat 2022 tarihinde vizyona giriyor. Sony Pictures Entertainment, resmi YouTube kanalı aracılığıyla sinemanın ikinci ve son fragmanını yayınladı. Sinemanın yayınlanan fragmanına çabucak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IMAX 3D, RealD 3D ve Dolby Cinema takviyesiyle vizyona girecek olan sinema, kısa bir mühlet sonra görüntü akış platformlarında da yer alacak. Geçtiğimiz yılın Nisan ayında Netflix ve The Walt Disney ile yayın hakları konusunda anlaşan Sony, bünyesinden çıkan bütün sinemaların 2022 ve 2026 yılları ortasında bu platformlarda da yer alacağını açıkladı. Uncharted, vizyona girdikten kısa bir müddet sonra bu görüntü akış platformlarında da sevenleriyle buluşacak.

Pekala sizler yayınlanan Uncharted fragmanıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Başrollerini Mark Wahlberg ve Tom Holland’ın paylaşacağı üretim sizce de gişede başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu