Oyun

The Elder Scrolls 6’nın çok oyunculu bir moda sahip olacağı bildiriliyor

 
Kısa müddet evvel Bethesda Game Studios tarafından Düzey Dizayncısı başlığı altında bir iş ilanı ortaya çıktı. Bu iş ilanına nazaran çalışan The Elder Scrolls 6 üzerinde geliştirmeler yapacak ve oyun nihayetinde bir cins çok oyunculu moda sahip olacak.
 
The Elder Scrolls 6 çok oyunculu bir yapıya sahiden sahip olacak mı?
 
 
 
Bethesda Game Studios’un bu vakte kadar tek oyunculu Fallout serisini Fallout 76 ile çok oyunculu bir yapıyla buluşturduğunu gördük  Bununla bir arada ZeniMax Online Studios iş birliği kapsamında Elder Scrolls Online da uzun vakittir oyuncular tarafından oynanan çok oyunculu bir imal. Bu da serinin çok oyunculu alanda çoktan bir başarıya ulaştığı manasına geliyor.
 
Öte yandan yayınlanan ve ortaya çıkan iş ilanında yer alan ayrıntıların mevcut projede yer alacağını kesin olarak söyleyemeyiz. Nihayetinde bunlar yalnızca istenen teknik özellikler ve bir bireyde olması gereken yetkinlikler. Bahsi geçen ilanı ayrıntılarına bakacak olursak: 
 
– Açık dünya çok oyunculu oyunlar üzerinde deneyim
– The Elder Scrolls Construction Set’ine veya GECK kitine aşinalık
 
İlanda geçen bu iki ayrıntı bir ortaya geldiğinde Elder Scrolls 6’nın çok oyunculu bir moda sahip olacağı izlenimini veriyor. Daha çok Fallout’a yönelik bir kit olan GECK’ten bahsedilse de bunun Fallout 5 ile ilgili olma bahtı son derece zayıf. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu