BilimTeknoloji

Tanınan endişe sineması Teksas Katliamı’nın Netflix uyarlamasından birinci fragman geldi

Bildiğiniz üzere her yıl yüzlerce endişe sineması çıkıyor ve bunların ortasında dişe dokunur olanları hakikaten az. Bu yüzden de sinema dalında ne yazık ki endişe çeşidinde çok az klasikleşmiş sinema bulunuyor. Bu sinemalardan biri de elbet Teksas Katliamı.

Geçtiğimiz saatlerde de Netflix’in Teksas Katliamı‘nden yine uyarlanan sineması için birinci fragman paylaşıldı. David Blue Garcia’nın direktör koltuğunda yer aldığı sinemanın senaryosunu ise Chris Thomas Devlin yazdı. Sinemanın oyuncu takımında John Larroquette, Alice Krige, Nell Hudson, Elsie Fisher, Mark Burnham, Moe Dunford, Olwen Fouéré ve Jacob Latimore üzere isimler yer alıyor.

Teksas Katliamı Fragman

Melody (Sarah Yarkin), küçük kız kardeşi Lila (Elsie Fisher) ve arkadaşları Dante (Jacob Latimore) ile Ruth (Nell Hudson), daha düzgün bir dünya isteyen idealist bireyler olarak yeni bir iş kurmak için Teksas’ın ücra bir kasabası olan Harlow’a masraf. Lakin bu düşleri, ezkaza meczup seri katil Deri Hız‘ı rahatsız etmeleri üzerine tam bir kâbusa dönüşür. Deri Hız’ın kanlı geçmişi, bölge sakinlerini dehşete düşürmeye devam etmektedir. 1973’teki meşhur katliamından kurtulan tek kişi olan Sally Hardesty (Olwen Fouéré) de bu şahıslar ortasındadır ve intikam almak için can atmaktadır.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Netflix’in Teksas Katliamı sinemasından birinci fragman geldi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu