BilimTeknoloji

SHIB Temalı Welly, global olarak genişlemeyi planlıyor

İtalyan fast food restoranı Welly ile tanınan göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz günlerde bir iştirak kurmuştu. İştirak kapsamında Welly, Shiba Inu’yu bir ödeme aracı olarak kullanacağını da açıklamıştı. Bu sefer Welly’den yeni bir atak geldi. Shiba Inu temalı restoran Welly, Twitter hesabı üzerinden global olarak genişlemeyi planladığını paylaştı. 

Kripto para piyasasında Harika Bowl devri

12 sa. evvel eklendi

Shiba Inu Temalı Welly, Küresele Adım Atmak İstiyor

İtalya’nın Napoli kentinde bulunan Shiba Inu temalı restoran Welly, global olarak genişlemek planlarından bahsetti. Welly bu planlarını resmi Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Welly paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Hey ShibArmy, Welly seni duyuyor! Yüzlerce talepten sonra yeni franchise’ları karşılamaya hazırız! Artık web sitemiz üzerinden bir franchise müracaatında bulunun”

Ayrıyeten hatırlatmak gerekirse Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama ve Napoli merkezli burger restoranı Welly’nin iştiraki ile bir arada burger restoranı tam bir marka değişikliğine gitti. Bununla bir arada Welly, göğüs kripto para ünitesini restoranın resmi maskotu haline getirdi.

Restoranda gerçek paranın yanı sıra SHIB ve DOGE ödemeleri de kabul ediliyor. Bunun yanında Shiba Inu grubu, Welly’yi McDonald’s ve Burger King üzere büyük fast-food restoran zincirlerinden farklı tutuyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • SHIB Temalı Welly, yurt dışına bayilik dağıtıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu