BilimTeknoloji

Robinhood borsası kripto para cüzdanını beta kullanıcılarına açıyor

Kullanıcılarına kurulsuz kripto para ticareti sunarak dikkatleri üzerine çeken Robinhood borsası bir müddettir kripto para cüzdanını alfa olarak test ediyordu. İnce ayarların tamamlanması ile birlikte beta süreci başlıyor.

Robinhood cüzdanı beta kademesinde

Ön kayıtlarda 2 milyona yakın müracaat olmasına karşın Robinhood yalnızca 10 bin kişi ile yeni cüzdanını test edecek. Bu bakımdan bir yoğunluk olması mümkün. Müracaat yapan birinci 1000 bireye beta süreci açılmış durumda. Mart ayına kadar ise 10 bin sayısının tamamlanması bekleniyor. Sonraki aylarda bu sayı daha da artabilecek. 

Kripto paraları saklama ve transfer etme imkânı sunacak olan cüzdan günlük 2999$ çekim limiti ve 10 transfer limiti koymuş. Tekrar kullanıcıların 2 kademeli güvenlik tahlilini etkin etmesi gerekiyor. Cüzdanda BTC, ETH ve DOGE mevcut. 

Gelişmiş QR kodu tarama, transfer geçmiş orta yüzü üzere yeni özellikleri yakın vakitte platforma entegre edecek olan kripto para cüzdanının işler yolunda giderse yıl bitmeden herkesin erişimine açılacağı söz ediliyor. 
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu