Mobil

Samsung Galaxy S22 Ultra, Dev Bir Depolama Alanı ile Gelecek!

Samsung’un Galaxy S22 serisini Şubat 2022’de tanıtması bekleniyor ve bilhassa Galaxy S22 Ultra modeli, epeyce sıra dışı bir premium Galaxy S aygıtı olarak şekilleniyor. İspatlar, Galaxy S22 Ultra’nın, Galaxy Note’u özleyen bireyler için entegre bir S Pen yuvasına sahip olduğunu gösteriyor.

Dahası, her gün yeni bir bilgi daha gelmeye devam ediyor. SamMobile’ın yeni özel haberine nazaran, Galaxy S22 Ultra’nın 1 TB’lık devasa bir dahili depolama alanına sahip olabileceği ortaya çıkmış durumda.

Samsung, 1 TB dahili depolamaya sahip bir üst düzey telefonu en son 2019’un başlarında piyasaya sürmüştü. Bir Galaxy S10+ yapılandırması, 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile sunuldu, lakin o vakitler genişletilebilir bellek üst düzey telefonlarda hala yaygın bir özellikti. Öte yandan Galaxy S22 Ultra’nın genişletilebilir depolama alanına sahip olması beklenmiyor.

Samsung’un bir sonraki Ultra etiketli üst düzey telefonunun, birincil kamera sistemi ile 8K görüntü ve selfie kamerası ile 4K görüntüler kaydedebilmesi bekleniyor. Bulut depolamaya çok fazla güvenmek istemeyen istekli taşınabilir fotoğrafçılar, kolaylık sağlamak için büyük olasılıkla 1 TB modeline yöneleceklerdir.

Şimdi 1 TB Galaxy S22 Ultra’nın ne kadarlık bir fiyat etiketiyle raflara çıkacağı bilinmiyor ve yalnızca muhakkak pazarlarda ve muhtemelen sırf Samsung’un resmi web sitesinde satılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu