Mobil

Samsung Galaxy S22 duvar kağıtları yayınlandı

Samsung Galaxy S22 serisi 8 Şubat’ta gerçekleşmesi beklenen Galaxy UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak. Şirket akıllı telefonun Avrupa sürümünde kullanacağı Exynos 2200 yonga setini bugün sessiz sedasız duyurdu. AMD RDNA 2 mimarisine dayalı Xclipse GPU’yu bünyesinde barındıran Exynos 2200, S22’ye bilgisayar seviyesinde oyun performansı kazandıracak.

Merakla beklenen Galaxy UNPACKED aktifliğine sayılı günler kala, Samsung Galaxy S22’nin duvar kağıtları internete düştü. Telefonun Statik ve DeX Modu olmak üzere iki halde tasarlanan duvar kağıtları hem koyu hem de açık modda kullanılabiliyor.

Galaxy S22 duvar kağıtları

Samsung Galaxy S22 duvar kağıtları ortasından hangisini beğendiyseniz, üzerine bir kez tıklayarak tam ekranda açabilirsiniz. Akabinde fotoğrafa basılı tutup “Dosyayı indir” ya da “Farklı kaydet” butonuna basmanız gerekiyor. Sonrasında telefonunuzun duvar kağıdı ayarlarına girip indirdiğiniz görseli ana ekran yahut kilit ekranına nazaran ayarlayabilirsiniz.
Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olmak üzere üç modelden oluşacak. Şu ana kadar sızan bilgilere nazaran Güney Koreli şirket S22 Ultra’yı Galaxy Note’a benzetecek. Üst seviye akıllı telefon dokunmatik kalem dayanağına sahip olacak ve kasasında dahili S-Pen yuvası olacak.

Serinin orta düzey modeli Galaxy S22 Plus, geçtiğimiz Kasım ayında Geekbench platformunda performans testinde gözüktü. Tek çekirdekte 1163 puan elde eden akıllı telefon alanındaki birden fazla rakibine fark attı. S22 Plus’ın çoklu çekirdek performansı ise 2728 seviyesinde oldu. Alışılmış bu sonuçların telefonun seri üretim versiyonunda daha farklı olabileceğini belirtelim.
Üstteki görseller sıkıştırılmış olduğundan telefonunuzda net gözükmeyebilir. Bu nedenle Orijinal Galaxy S22 Duvar Kağıtları sayfasındaki 237 MB’lık zip belgesini indirin ve içerisindeki fotoğrafları kullanın. Belgedeki görsellerde rastgele bir sıkıştırma süreci olmadığı için, taşınabilir aygıtınızda daha net duracaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu