Mobil

Samsung, Galaxy S20 FE’nin Ne Kadar Sattığını Açıkladı!

Geçtiğimiz gün yeni Fan Edition telefonu Galaxy S21 FE’yi tanıtan Samsung, bir evvelki model olan Galaxy S20 FE‘nin yakaladığı başarıyı da uzun mühlet unutabilecek üzere görünmüyor. Galaxy S20 FE (LTE ve 5G), resmi olarak Samsung’un 2021’de en çok satan Galaxy akıllı telefonlarından biri olmaya başardı. Eylül 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana Galaxy S20 FE’nin, 10 milyon satışı geçtiği duyuruldu.

Bu sonuç, aslında büyük bir sürpriz değil. Galaxy S20 FE, Aralık 2020’nin ortalarında ABD’deki operatörler tarafından sunulan en çok satan üç Samsung akıllı telefondan biriydi.

Galaxy S21 FE’nin tıpkı başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı konusunda şimdi birşey söylemek yanlışsız olmaz. Çünkü telefonun piyasaya sürülmesini çok geç kaldı ve bu gecikme, Galaxy S21 FE satış beklentilerinin düşmesi ile sonuçlanmıştı.

Galaxy S21 FE’nin tanıtılması, artık Galaxy S20 FE satın alamayacağınız manasına gelmiyor. S21 FE her ne kadar güncellenmiş teknik özelliklere sahip olsa da, bir bellek kartı takviyesine sahip değil. Bu da, S20 FE’nin hala ilgi alımlı bir telefon olmasını sağlıyor. Fiyatının da yeni modelden daha ucuz olacağına kuşku yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu