Mobil

Samsung Galaxy M23’ün özellikleri ortaya çıktı!

Samsung, amiral gemisi Galaxy S22 serisini piyasaya sürdü. Bu noktada orta sınıf ve bütçe telefonları Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy F serisi aygıtları satışa sunması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bu serilere gelecek modeller aylardır ortalıkta söylenti olarak dolaşmaya devam ediyor. Galaxy M23 5G ise web’de son vakitlerde görünmeye başladı. Aygıt artık bir de sertifika aldı.

SM-M236B/DS model numarasına sahip Samsung Galaxy M23 5G, artık FCC tarafından onay aldı. Listeye nazaran telefon, bir microSD kart yuvasıyla geliyor. Ek olarak, EB-BM526ABS model numaralı bir pil ile destekleniyor.

Samsung Galaxy M23 5G, sertifika sitesinde göründü

Galaxy M23 5G, modelinde yer alacak bu özel batarya SafetyKorea sertifika sitesinde listede yer aldı. Yeniden de, kapasitesi hakkında şimdi bir bilgi yok. FCC sitesi, telefonun EP-TA800 model numaralı şarj aygıtı kullanacağını belirtti. Baktığımızda bu modelin, Samsung’un 25W şarj aygıtına ilişkin olduğunu görüyoruz.


Samsung Galaxy M22

Çoklukla Galaxy M serisi telefonlar, Galaxy A serisi olarak yeni bir ada sahip oluyor. Bu nedenle, Galaxy M23 5G‘nin, yine isimlendirilmiş bir Galaxy A23 5G olarak piyasaya gelebilme ihtimali var. Bu aygıtlar kimi pazarlarda Galaxy F23 5G olarak da piyasaya çıkıyor.

Evvelki ortaya çıkan raporlara nazaran aygıtın, OIS özellikli 50 Megapiksel kamera ile piyasaya çıkabileceği düşünülüyor. Buna ek olarak, Snapdragon 750G işlemci, Bluetooth 5.0 ve Android 12 ile geleceği konuşuluyor.

Sizler ortadaki Galaxy M23 5G söylentileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu