İnternet

PlayStation Network ve Discord hesabınızı bugünden itibaren bağlayabilirsiniz

Dün, Sony için ve elbette PlayStation için değerli bir gündü. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda PlayStation ve Discord ortasında bir mutabakat olduğu açıklanmıştı ve bu muahedenin akabinde da artık her iki platformu da kullananlar için hoş haber geldi.

PSN ve Discord Hesabınızı Bağlayabilirsiniz

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran bugünden itibaren PlayStation oyuncuları PlayStation Network hesaplarını Discord’a bağlayabilir. Bu sayede Discord’daki arkadaşlarınız sizin PlayStation’da ne oynadığını görebilir. Ayrıyeten tekrar Discord’daki arkadaşlarınızın sizi PSN üzerinden ekleyebilmesi için PSN kimliğinizi de profilinize ekleyebilirsiniz.

PlayStation Network hesabınızı Discord hesabınıza nasıl bağlayacağınızla ilgili tam kılavuz için buradaki sayfaya gidebilirsiniz. Ayrıyeten bildiğiniz üzere dün akşam saatlerinde Sony, Destiny ve Halo geliştiricisi Bungie’yi satın aldığını da açıkladı. Bu yüzden dün, Sony için bir epey değerli bir gündü. Ayrıyeten Sony ilerleyen devirde bu biçim daha fazla atılım göreceğimizi de onayladı.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • PSN ve Discord hesabınızı bugünden itibaren bağlayabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu