İnternet

Oyuncular için yeni Gigabit ethernet adaptörü: UE306 özellikleri ve fiyatı

TP-Link, taşınabilir bilgisayarları kablo ile ağa dahil etmek isteyenler için yeni Gigabit Ethernet adaptörünü satışa sundu. UE306 model adaptör, USB 3.0 takviyeli ve Gigabit ilişki suratına sahip.

Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinin yanı sıra Nintendo Switch desteği de olan UE306, bilhassa online oyun severlerin ilgisini çekecek bir tahlil. Ultrabook, notebook üzere Ethernet girişi olmayan ya da mevcut Ethernet irtibat dayanağı daha düşük süratte olan bilgisayar kullanıcılarının yüksek süratte kablo ile ağa dahil olmalarını sağlayan bu eser, katlanabilir ve hafif dizaynıyla her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Nintendo Switch dayanağı de olan eser, bu cihazların kablo ile Gigabit süratte ağa bağlanmasını sağlıyor ve oyun keyfini artırıyor. Bir tarafında USB 3.0 kablosu başka tarafında ise RJ45 Ethernet girişine sahip olan UE306, Nintendo Switch haricinde PC, taşınabilir bilgisayar ve USB destekli öbür aygıtların kablo ile ağa dahil olmasını sağlıyor ve kullanıcılara kablolu kontağın avantajlarını sunuyor. 1000 Mbps (1 Gbps) sürat desteği olan eser ile büyük belgeler daha süratli aktarılıp indirilebiliyor, kesintisiz ve sürükleyici oyun tecrübesi yaşanabiliyor.

20 gram yükünde ve küçük boyuta (71 x 26 x 16,2 mm) sahip olan adaptör, kullanılmadığında katlanıyor ve cepte dahi her yere taşınabiliyor. Tak ve çalıştır özellikli olan eser, rastgele bir şoför gerektirmeden kurulup çalışır hale geliyor. Üzerindeki LED gösterge, ilişki durumunu takip etmeyi sağlıyor.

Her çeşit modem, yönlendirici (router), ağ anahtarı (switch) ile kullanılabilen UE306, Türkiye’de 449 TL (KDV dahil) fiyatla satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu