Mobil

OnePlus’ın 2022 yılının birinci yarısında tanıtacağı eserler muhakkak oldu

Yeni amiral gemisi modelini kullanıcıları ikiye bölen dizaynla tanıtan OnePlus, yılın geri kalanını boş geçirmeyecek. Bugüne kadar premium bir marka olarak faaliyet gösteren ve ününü bu biçimde yapan şirket, son iki yıldır orta segmente de eser kazandırıyor. Lakin bu durum, üst segmentin kalitesinde bir bozulma yapmıyor. En azından, şimdilik.

Tam olarak bir hafta evvel 10 Pro modelini duyuran OnePlus, 2022 yılında farklı alanlara eser kazandıracak. Yılın birinci yarısı için bir çizelge yayınlayan üretici, varsayım edilebildiği üzere farklı segmentlerde telefonları yakın vakitte karşımıza çıkartacak. Ayrıyeten OnePlus’ın tanıtacağı tek eser telefonlar değil. İşte 2022’nin birinci yarısında tanıtılacak OnePlus ürünleri…

Yeni telefonlar, OPPO ile ortak arayüz ve dahası

Son yıllarda kendisine ithaf edilen Premium üretici tarifinin dışına çıkan ve daha ucuz ve dah az güçlü telefonları Nord serisine kullanıcıya sunan OnePlus, 2022 yılında da bu geleneği devam ettirecek. Geçtiğimiz hafta sadece OnePlus 10 Pro modelini tanıtan ve OnePlus 10’u duyurmayan üretici, serininin geri kalanının yanı sıra Nord CE 2 ve Nord N20 modellerini duyuracak.

Nord CE 2, Hindistan pazarı için gelirken Nord N20 bu coğrafyalara, Avrupa’ya sunulacak. Şubat ayında tanıtılacak olan bu iki telefon, şirketin 2022 yılında tanıttığı birinci orta segment telefonlar olacak. Bu tanıtımlardan yaklaşık bir ay sonra ise merakla beklenen o gün gelecek. OnPlus, 10 Pro modelini Küresel pazara sürmek için birinci adımını atacak. Telefonun global pazar için gerçekleştirilecek lansmanı Mart ayında olacak.

Nisan ayına geldiğimizde ise daha farklı bir eserle karşılaşacağız. Üstteki telefonların yanı sıra yazılım tarafına da yatırım yapacak olan şirket, OPPO ile büyük bir işe imza atmak istiyor. Bir öteki Çinli şirketle birleşik arayüz oluşturmak için çalışan OnePlus, Android 12 tabanlı bir sistem ünitesini Nisan ayında tanıtacak. Bu eserlerin yanında yeni televizyonlar, yeni tam kablosuz ve yeni Bullets Wireless kulaklıkları göreceğiz.

Pekala siz OnePlus’tan bu yıl neler bekliyorsunuz? Sizce şirket başarılı mı? OPPO ile atılacak adımı nasıl görüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu