Mobil

OnePlus 10 Ultra’nın olası tasarımı ortaya çıktı

Ocak ayının başlarında Snapdragon 8 Gen 1 ile güçlendirilmiş OnePlus 10 Pro’nun tanıtımı yapılmıştı. Artık de OnePlus 10 Ultra isimli yeni bir amiral gemisi hakkında söylentiler var. LetsGoDigital internet sitesi aygıtın mümkün dizaynını gözler önüne serdi.

OnePlus Nord CE 2 Lite hakkında kimi ayrıntılar sızdırıldı

22 sa. evvel eklendi

Yayınlanan render imajları Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’nin veritabanında ortaya çıkan patent çizimleri temel alınarak oluşturuldu. Aygıtın ön paneli OnePlus 10 Pro’dan miras alınmış görünüyor. İnce çerçeveli ekran ve yuvarlak kenarları var. Selfie kamerası ise ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş.

Periskop kamera ile geliyor

Art kamera ünitesi de benzeri yapıda. Üst kısımdaki iki sensörde farklılık yok. Burada 48 ve 50 megapiksellik manzara sensörleri varlığını sürdürecek. Alt kısımda ise 5x optik yakınlaştırma ve optik imaj sabitleme (OIS) sunan bir periskop kameranın vazife yapacağı belirtiliyor.

OnePlus 10 Ultra’daki bir öbür kamera yeniliği, Oppo Find X5 Pro‘da göreceğimiz; nöral süreç ünitesi, manzara sinyali işlemcisi ve çok katmanlı bellek mimarisini bir ortaya getiren MariSilicon olabilir. Amiral gemisi OnePlus 10 Ultra’nın 2022’nin ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • OnePlus 10 Ultra’nın mümkün tasarımı ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu