Oyun

Marvel’s Avengers için son güncelleme geldi: Neredeyse tüm kozmetikler fiyatsız

 
Crystal Dynamics (Square Enix’in alt stüdyosu) tarafından oyunculara sunulan üstün kahraman temalı çevrimiçi odaklı aksiyon macera oyunu Marvel’s Avengers için son güncelleme yayınlandı. İlerleyen süreçte mağazalardan kaldırılacak olan bu imal için yayınlanan son yama neredeyse tüm kozmetikleri fiyatsız hale getiriyor.
 
Son güncelleme ile birçok esere fiyatsız olarak erişmek mümkün
 
 
 
Marvel çizgi romanlarından ilham alan tüm kostümler yayınlanan son güncelleme ile oyunculara fiyatsız olarak sunuluyor. Kozmetik eserlerin yanı sıra oyuncular sözlere ve daha fazlasına internet kontağı olmadan erişilebiliyor. Kozmetik eser pazarının kapanmasıyla bir arada mevcut tüm krediler oyun içi kaynaklara ve oyuncular tarafından kullanılabilecek öğelere dönüştürülüyor.
 
Marvel’s Avengers, piyasaya sürüldüğü 2020’den bu yana inişli çıkışlı güçlü bir süreç geçirdi ve hiçbir vakit tam potansiyeline ulaşamadı. Oyun için resmi dayanak 30 Eylül 2023’te sona erecek lakin oyuncular dayanak sona erse bile oyunu çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecek ve kıssayı bitirebilecek. Oyunda karşılaşılan rastgele bir yanılgı yahut sorun bu tarihten sonra düzeltilmeyecek. 
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu