Oyun

Intel Monsters Reloaded Sona Erdi

Monster Notebook‘un 2021’de Intel’in partnerliğiyle ikincisini düzenlediği Intel Monsters Reloaded, altı ay süren maceranın akabinde sona erdi. Haziran ayında başlayarak Fortnite, Valorant, Rocket League ve CS:GO üzere en sevilen oyunların turnuvalarına sahne olan aktiflikte amatör yahut profesyonel fark etmeksizin her düzeyden oyuncu, espor heyecanını doyasıyla yaşadı. Yaklaşık 10 bin oyuncuya mesken sahipliği yapan turnuvalarda toplamda 300 bin TL kıymetinde ödül dağıtıldı. 

Açık turnuvalar, akademi turnuvaları ve haftalık cümbüş turnuvalarıyla oyun tutkunlarına kesintisiz bir cümbüşün sunulduğu Intel Monsters Reloaded, çevrimiçi bir şenlik atmosferinde gerçekleşti. Haziran ayında başlayan ve 2021’e damgasını vuran aktiflik kapsamında 97 saatlik 40 canlı yayın gerçekleştirildi. 

Tüm platformlarda 4 milyonu aşkın bir izlenmeye ulaşan Intel Monsters Reloaded’ta BorisPeace, Rapunzep, Thaldrin, Berke ”Vlad” Kantürk, Regarnur, Hetze, Ubeka ve Root üzere Twitch dünyasının en sevilen isimleri oyun tutkunlarıyla bir ortaya geldi. 

Bahisle ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Okan Oğuz, “Monster Notebook olarak uzun yıllardır oyuna ve espora dair çabucak her alanda etkiniz. Yıllardır birçok platformla başarılı iş birliklerine ve espor tertibi sponsorluklarına imza atmaktaydık. Pandemi sürecinin başlangıcında ise kısıtlamalar nedeniyle konutlarında kalan oyun severlerin her gününe oyun katmak emeliyle, devam etmekte olan tertiplerin yanı sıra Monster Notebook çatısı altında bir aktiflik düzenlemek istedik. Geçtiğimiz sene yaklaşık bir ay süren turnuva, çok kısa sürmesine ve sadece iki tanınan oyunu barındırmasına karşın büyük bir ilgiyle karşılanınca, 2021’de ikincisini Intel’in partnerliğinde daha büyük kitlelere ulaşacak biçimde tasarladık. Türkiye oyun ekosisteminin en sevilen aktörlerinden biri olarak, tekrar Türkiye’nin en büyük, en uzun süren ve en fazla ödül havuzuna sahip turnuvalarından birini gerçekleştirdik. Dolu dolu geçen altı aylık bu süreçte kullanıcılarımızdan bize daha fazlasını başarma motivasyonu sağlayan harika geri dönüşler aldık. Önümüzdeki süreçte de espor ekosistemine katkı sunan yesyeni projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Intel Monsters Reloaded’a katılan ve turnuvaları takip eden oyunculara ve başta Intel olmak üzere bu turnuvanın gerçekleşmesini destekleyen tüm paydaşlarımıza Monster Notebook ismine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu