Oyun

Henry Cavill, rol almak istediği Rockstar Games imalini açıkladı

Son periyotta DC Sinematik Evreni’ne Superman olarak dahil olmasıyla ve daha sonrasın The Witcher dizisisinde canlandırdığı Blaviken Kasabı Geralt rolüyle hafızalara kazınan Henry Cavill, çok yakında değişik bir rolle karşımızda olabilir. Hayli başarılı bir aktör olmasının yanı sıra bir görüntü oyun hayranı olarak da bilinen Cavill, rol almak istediği Rockstar Games imalini açıkladı.

Cavill, Rockstar Games uyarlamasına göz dikti!

Her ne kadar DC dünyasına dahil olsa da Cavill, geçtiğimiz günlerde Marvel dünyasında rol almak istediği karakteri (Kaptan Britanya) açıklayacak kadar açık kelamlı bir oyuncu olarak biliniyor.

Rol aldığı üretimlerdeki üstün başarısı ve sinema dünyası dışındaki duruşuyla da büyük beğeniyle karşılanan Cavill, bu defa de oyun dünyasıyla alakalı değerli bir açıklama yaptı. Henry Cavill, GameReactor ile yaptığı yeni bir röportajda hangi oyunun dizi yahut sinema uyarlamasında rol almak isteyebileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan ikinci dönemiyle büyük ilgi çeken The Witcher’ın başrol oyuncusu Cavill, şayet Netflix yahut farklı bir platform tarafından dizisi/filmi yapılacak olsa hangi görüntü oyununda rol almak isteyebileceğini açıkladı. Cavill, bir müddet evvel Rockstar Games’in efsane oyunu Red Dead Redemption 2‘yi oynamaya başladığını ve bu üretimde yer almanın çok hoş olabileceğini söyledi.

İşte Cavill’in yaptığı açıklama:

“Bu biraz çetrefilli bir soru zira hem şirketi hem de markayı bir ortada düşünmek zorundasınız ve bu biraz güç. Açıkçası kendimi bu türlü bir pozisyona koymak istemem lakin ismini verebileceğim bir çok oyun var.

Biliyorum, partiye biraz geç kaldım ancak geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2’yi oynamaya başladım ve sahiden çok eğleniyorum. Bana kalırsa bu türlü bi oyunun sinema uyarlaması epeyce keyifli olabilirdi.”

Henry Cavill

Her ne kadar Cavill’in yüzü Arthur Morgan rolü için bir ölçü daha çocuksu ve genç dursa da hayal edince John Marston’ın kendisine çok yakışacağı rahatlıkla söylenebilir. Bu manada elbette şimdi resmi bir teşebbüs yok ve bugüne kadar sinema perdesine uyarlanabilmiş bir Rockstar Games oyunu da olmadı.

Pekala sizler Henry Cavill’in Red Dead Redemption 2 ile ilgili görüşleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de üretimde oynasa başarılı olabilir miydi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu