Mobil

Galaxy Tab S8 serisine ilgi büyük

Samsung’un yüksek beklenti nedeniyle Galaxy S22 aniral gemisi serisinin üretim kapasitesini arttırdığı haberlerinin akabinde Galaxy Tab S8 tablet serisinde de misal şeyler yaşanıyor.

Galaxy Tab S8 serisine yüksek ilgi

Samsung’un en güçlü tableti pozisyonundaki Galaxy Tab S8 serisi bilhassa ABD’de büyük ilgi görüyor. Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinin Samsung web sitesindeki ön siparişleri iptal edildi çünkü Samsung’un elinde kâfi stok bulunmuyor. Firma kıtada bu kadar talep beklemiyordu. Yalnızca Galaxy Tab S8+ ön satışta bulunuyor lakin onun da kısa müddet sonra kaldırılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

3 gün evvel eklendi

Samsung’un önümüzdeki günlerde stokları düzenlemesi ile birlikte ön siparişlerin tekrar başlayabileceği belirtiliyor. Öbür taraftan Best Buy üzere alternatif zincirlerde hala ön satışların devam ettiği not düşülmüş lakin stok durumu aşikâr değil. Tekrar ABD dışındaki ülkelerde şimdi bir stok düşüncesinin olmadığı da lisana getiriliyor.

Tablet pazarında Apple karşısında önemli bir rakip olmaması Samsung’un elini güçlendiriyor. Huawei’nin zayıflaması ve öbür Çinli üreticilerden ABD’de atak gelmemesi en değerli sebepler. Geçen yıl Samsung rekor tablet satışı yapmıştı. Bakalım bu yıl rekorunu tazeleyebilecek mi?

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Galaxy Tab S8 serisi yok satıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu